Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kernel Power 41 - Zawieszanie komputera, zapętlony dźwięk.

05 Paź 2018 20:14 354 7
  • Poziom 4  
    Witam kilka lat temu kupiłem r9 390msi lecz się resetował prawdopodobnie z powodu lipnego zasilacza. Następnie wymieniłem zasilacz na RM 750x podczas wymiany po uruchomieniu spalił się dysk oraz płyta główną. Po wymianie uszkodzonych podzespołów Pc pracował normalnie przez pół roku, lecz przy obciążeniu (przeglądarka chrome, gry oraz sketchup) ekran gaśnie i zapętla się dźwięk. Przy starcie pc cooler jakby się zawiesza oraz wiatrak wentylator ze starej obudowy (tracer). Ponadto uderzyłem ze złości w przedni panel obudowy i z panelu sterującego wydobył się lekki dym oraz zostały naruszone przewody wentylatorów (izolacja się stopiła). Ponadto przed wymianą zasilacza przypadkowo poruszyłem cooler i procesor się nagrzewał, lecz nie włączało się zabezpieczenie - po kilku dniach się zorientowałem i wymieniłem pastę.

Obudowa silentiumpc brutus m25, dwa wiatraki wentylatory od silentium, dwa od tracera.
    Kernel Power 41 - Zawieszanie komputera, zapętlony dźwięk.Kernel Power 41 - Zawieszanie komputera, zapętlony dźwięk.
  • Spec od komputerów
    Tyle pisania a żadnych konkretów:

Pełna specyfikacja komputera, to raz.
    Dwa, czy mierzyłeś napięcia zasilacza bez obciążenia/z obciążeniem?
    Kolejno, sprawdzałeś kartę graficzną w innym komputerze? Przeinstalowywałeś sterowniki? Pokaż temperatury podzespołów programem hwmonitor.
  • Poziom 4  
    Specyfikacja:
    Win 10 Pro 64
    Cpu: i3-3210 3,20 GHz
    Płyta: Msi Z77A-G43
    Ram: 2x Kingston hyperx blu DDR3 4Gb 1,5V 1333MHz
    Dysk: SP SATA 3 Solid State Drive S55 120Gb
    Gpu: Radeon R9 390 Msi
    Karta dźwiękowa: Asus Xonar DG
    Zasilacz: Corsair RM 750x
    Obudowa: Silentiumpc brutus m25
    Jutro sprawdzę napięcia miernikiem.Co do sterowników to wszystkie aktualne.Mam jedynie możliwość wymiany karty na gtx 650 ti.
  • Poziom 4  
    Spoczynek:
    Kernel Power 41 - Zawieszanie komputera, zapętlony dźwięk.Kernel Power 41 - Zawieszanie komputera, zapętlony dźwięk.
    Po benchmarku w 720p :
    Odwlekałem z upgrade pc. Radek podczas gry potrafi się nagrzać lecz podejrzewam ramy bądź cpu.
    W wiedźminie 3 raz się zawiesił podczas loadingu. Ale w Warhammer 2,hoi4,xcom,shogun 2,twierdzy, nagminnie oraz w sketchup podczas nakładanie tekstur na obiekt. W Pubg i Rust bład się nie pojawiał.
  • Poziom 4  
    Ram po 4 passach 0 errorów.
    Podczas testów w OCCT ani razu nie wywaliło lecz niepokoi mnie to
    Hwinfo tuż po 10 minutowych 4 testach
    Wykresy OCCT w załączniku.
  • Poziom 4  
    Podbijam ;/