Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Indukcja Electrolux CIT61443 - dziwne dźwięki i kiepskie działanie jednego pola.

05 Oct 2018 22:55 834 2
  • Level 9  
    Witam,

W płycie indukcyjnej Electrolux CIT61443 na jednym polu grzewczym wydaje mi dziwne dźwięki i grzeje zdecydowanie wolniej niż inne pola (a jest wg specyfikacji najmocniejsze).

Poniżej link do filmu z gotowaniem 1 szklanki wody na 2 polach dla porównania i wyeliminowania problemu garnków.
    https://www.youtube.com/watch?v=msyPxQ6U9QU

Czy ktoś ma pomysł co może być przyczyną?

Pozdrawiam,
    Simin

• Level 39  
    W filmiku jest błąd - nie ogranicza się poboru mocy przez stosowanie w tej kuchence 1 fazy.
    To jest model z maja tego roku (05.2018). Moc ogranicza się elektronicznie poprzez ustawienia w panelu Menu Serwisowym.
    Jeżeli płyta jest na gwarancji, a jest, należy zgłosić uszkodzenie do autoryzowanego serwisu Electrolux.
  • Level 9  
    Hej,

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnie ograniczenia mocy to w filmiku jest skrótowo to napisane. Ogólnie płyta jest podłączona do 1 fazy, a ograniczenie do 2500W jest ustawione elektroniczne w ustawieniach płyty.

Do serwisu Elektroluxa płyta zapewne trafi - tylko ze względu na ograniczenia czasowe dopiero za jakiś czas mogę ją tam dostarczyć, więc chciałem się upewnić czy to na pewno awaria, czy może tak to powinno działać i jest inna przyczyna (wielkość garnka, ograniczenie mocy, jedna faza... )

Pozdrawiam,
    Simin