Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telewizor Level 5439 - nie włączają się programy telewizyjne bo ciągle się wyłąc

06 Paź 2018 21:00 333 2
  • Poziom 2  
    Mam problem z telewizorem Level 5439, nie włącza się, już raz przesyłałam go do producenta z tym samym problemem, kolejny raz nie włączał się dwa lata temu i wówczas rozwiązałam ten problem, znalazłam na stronie Firmy oprogramowanie i udało się, działał do dnia dzisiejszego niestety wchodząc ponownie na stronę Firmy a ona czeka na uruchomienie, wysłałam więc prośbę pod wskazany adres do kontaktu i nic bez odzewu. Proszę Was o pomoc ,może ktoś ma oprogramowanie do tego telewizora.
  • Poziom 2  
    Niestety nie rozwiązałam problemu, wgrałam program jaki otrzymałam od internautów, ale nic z tego nie wyszło, na ekranie było coś widać, tylko obraz był pokryty kaszą i nie można było go ustawić w końcu musiałam kupić nowy telewizor. Tamten telewizor jeszcze posiadam i czekam na e-maila z programem od Firmy Level (chyba już jej nie ma ?) mam nadzieję że się odezwą. A może, ktoś ma program do tego felernego telewizora (Level 5439). Pozdrawiam, Mirka.