Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skuter 2t Ferro 606 - nie odpala

Królik1981 06 Oct 2018 21:59 612 6
Computer Controls
    Królik1981
    Level 8  
    Witam, miałem wyciek z prawego simeringu na wale i spadek mocy, wymieniłem simering i skuter nie chce odpalić. Kopka zaczęła ciężko pracować, simering wchodził ciasno, musiałem dobić (czy moglem wbic go za mocno np.?), iskra jest, paliwo dochodzi, gdy wykręcam świecę to jest zalana. Proszę o rady.
  • Computer Controls
    Gunslinger
    Level 30  
    Zimering nie wchodzi luźno, mogłeś go co najwyżej uszkodzić w taki sposób że będzie ciekł. Iskrę masz? Może "zgubiłeś" w trakcie naprawy.
  • Computer Controls
    Królik1981
    Level 8  
    Wyjolem ponownie zimering,jak sie okazalo uszkodzilem przy montażu,wymienilem na nowy,skuter odpala na nozkach pieknie sie wkreca na obroty ale podczas jazdy tragedia strasznie muli dochodzi tylko do 4500 obrotów ,pod mala gorka ledwo podjezdza,wczym moze byc problem?nowy cylinder,tlok,pierścionki,membrana,filtr powietrza,proszę o porade
    Gunslinger
    Level 30  
    Przez zimmering miałeś rozszczelnioną skrzynie korbową, dlatego nie palił. Remont był wykonywany nie dawno, czy dopiero co wykonałeś remont, w trakcie którego uszkodziłeś zimmering? Jeżeli jest świeżo po remoncie, to ustawić gaźnik na nowo i delikatnie docierać.
    Królik1981
    Level 8  
    Dopiero co robilem remont,gaznik ustawilem juz elegancko po rozgrzaniu swieca kawa z mlekiem,ale osiagi i obroty takie same,moze mam zle dobrany moduł?jak jade (wleke się)pod górkę)na obrotomierzu 3000obrotów predkosc 25km/h na prostej obroty 4500 predkosc około 40 z malej górki 6500obrotów prędkość okolo 55km/h na nozkach obroty ponad 9000tys
    Gunslinger
    Level 30  
    Grzebałeś coś przy gaźniku? Może problemem jest iglica w złym położeniu. Dolot i wszystkie połączenia szczelne?
    Królik1981
    Level 8  
    Zmienilem rolki z 7g na 3,5 teraz wkreca sie na obroty podczas jazdy 7tys i odziwo na lzejszych rolkach na prostej jedzie 55,iglica obecnie na srodkowym zabku

Dodano po 1 [minuty]:

Mam zamiar wymienic jeszcze tlumik moze to cos da?

Dodano po 1 [minuty]:

Dodam ze w tym modelu oryginalnie jest montowany sportowy tlumik, tylko niewiem czy odblokowny?

Dodano po 2 [minuty]:

Dysze mam 75, moze zmiejszyc lub zwiekszyc?