Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 306 1.4 benzyna - Szarpanie samochodu podczas jazdy

06 Paź 2018 22:03 408 6
  • Poziom 4  
    (Jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie)
    Witam. Od wczoraj mam problem z moim samochodem. W trakcie drogi powrotnej że stacji kontroli pojazdów samochód zaczął się dziwnie zachowywać. Podczas ruszania ten problem nie występuje. Natomiast podczas jazdy po zmianie biegów przy obrotach rzędu 2000-3000 następuje szarpanie które po chwili ustępuje. Sytuacja powtarza się na każdym biegu. Tu nasuwa się pytanie: jaki jest powód takiego zachowania? Problem nigdy wcześniej nie występował. Dodam tylko że przed wizytą na stacji diagnostyczne odwiedziłem stacje paliw celem dotankowania samochodu. Samochód to peugeot 306 1.4 sr z 1996r. Proszę o pomoc.
  • Spec od komputerów
    Na luzie samochód prawidłowo pracuje, tzn. czy obroty falują?
    Daniel.1990 napisał:
    Dodam tylko że przed wizytą na stacji diagnostyczne odwiedziłem stacje paliw celem dotankowania samochodu.

Dolewałeś paliwa na sprawdzonej stacji paliw?
  • Poziom 4  
    Gdy samochodów pracuje na biegu jałowym problem nie występuje. Co do paliwa to nie była to sprawdzona stacja paliw bo przyznam, że mi się śpieszyło. Mimo to została zalana benzyna 98
  • Poziom 43  
    Zawory wyreguluj
  • Poziom 4  
    Nie wydaje mi się żeby zawory powodowały taki objaw.

Dodano po 3 [godziny] 12 [minuty]:

Dzisiaj zaczęły delikatne falowac wolne obroty. Naprawdę nie wiem jaki jest tego powód :| jakieś pomysły?
  • Poziom 35  
    Jaki masz monowtrysk? Weber czy Boscha?
  • Poziom 4  
    Jest to Weber