Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Laguna 2 Radio Cabasse Auditorium Tronic Co zrobić w tym przypadku??

07 Oct 2018 15:32 3690 2
  • Level 2  
    Witam
    Od dwóch tygodni nie mogę poradzić sobie z radiem w Lagunie 2 ph2 (2007r).
    Sprawa dot. cabasse auditorium tronic. W połowie września zaczęły się problemy z wyświetlaczem LCD. "Radio" (cały system audio) po dłuższym odpoczynku, normalnie się włączało, grało 5 - 10 min i na LCD pojawiały się paski, system zawieszał się -brak możliwości sterowania z dżojstika, z kierownicy i z panelu CD. Podejrzenie uszkodzenia padło na czytnik nawigacji - CCA 2251R. Na znanym portalu aukcyjnym zakupiłem identyczny czytnik z tej samej serii, ten sam typ. Po podłączeniu system zaczął pracować, co prawda wyświetlany obraz na LCD "jest do góry nogami" ale to nie problem. Myślałem że to koniec niespodzianek, niestety. System działa poprawnie na postoju, w przypadku uruchomienia silnika pojawia się komunikat o konieczności wpisania kodu - (Diagnosemenu des systems). w zał kilka fotek. Proszę o pomoc dot. możliwości uruchomienia radia.
    Bez radia nie da się spokojnie jeździć. :-)
    Dla uzupełnienia - Po ponownym podłączeniu uszkodzonego czytnika nawi system działa prawidłowo, ale tylko kilka minut. Na kupionym tylko na wyłączonym zapłonie.

System składa się z:
    Czytnik nawigacji -CCA 2251R
    Zmieniarka na 6CD - PN 2648WC
    Tuner - EN 1225W
    Na naklejce tunera nie ma żadnego codu securite. Jest tylko nr seryjny - foto

Serdecznie dziękuję za pomoc w w/w temacie.

Renault Laguna 2 Radio Cabasse Auditorium Tronic Co zrobić w tym przypadku??Renault Laguna 2 Radio Cabasse Auditorium Tronic Co zrobić w tym przypadku??Renault Laguna 2 Radio Cabasse Auditorium Tronic Co zrobić w tym przypadku??
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 37  
    RTVAS wrote:
    co prawda wyświetlany obraz na LCD "jest do góry nogami"

Bo jest od scenica.

RTVAS wrote:
    komunikat o konieczności wpisania kodu

Podłącz auto pod clipa - zczytaj kod ( litera i trzy cyfry ) i przelicz to na kod do czytnika.
  • Level 2  
    W serwisie mogą mi podłączyć Clip'a dopiero w czwartek.
    Czy po nr VIN jest możliwość ustalenia tego kodu?