Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klawiatura zwariowała po zalaniu.

08 Paź 2018 13:47 324 1
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich! jest to mój pierwszy post i nie do końca wiem, gdzie go umieścić.
    Za wszelkie niedogodności przepraszam.
    Mam problem z klawiaturą genesis rhod 600.
    Otóż, dziś rano wylałem kawę na klawisze strzałek oraz ALT, CTRL i małą okolicę, od razu ją odłączyłem i wyczyściłem, wysuszyłem i nie było problemu, ale po dwóch godzinach podczas gry zauważyłem, że coś jest nie tak, gdy powiedzmy wciskam klawisz ,,TAB'' co w grze jest odpowiedzialne za pokazanie tabeli wyników, ta zaczyna migać, jakbym bardzo szybko wciskał ten klawisz, kilka razy w ciągu sekundy, sprawdziłem na testerze online, że podczas wciskania każdego klawisza i trzymania go, klawiatura odbiera to nie za trzymanie, a za wciskanie go w niewiarygodnej prędkości, mam pytanie, czy da się to w jakiś sposób naprawić, podejrzewam jakieś zwarcie, czy raczej już po ptakach? Nagrałem filmik, jak dioda z capslocka reaguje na trzymanie klawisza, ale miga tak szybko, że przy nagraniu jest to praktycznie światło stałe, dodam jeszcze, że jak wciskam backspace, to tekst usuwa się niewiarygodnie szybko. Nie wiem co robić, bo to świeża klawiatura i szkoda ją dawać na śmietnik, pozdrawiam!

https://filmy.elektroda.pl/2_1538999174.mp4