Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch SMV50E70EU - wymiana modułu zasilania (podobny)

09 Paź 2018 10:29 516 5
  • Poziom 10  
    Bosch SMV50E70EU - wymiana modułu zasilania (podobny)
    Witam.
    Posiadam zmywarkę Bosch SMV50E70EU, po pożarze instalacji elektrycznej w domu padło kilka sprzętów miedzy innymi w/w zmywarka. Zmywarka świeci, ale nie reaguje na żadne przyciski, znalazłem na pewnym portalu (nazwy nie podaję bo nie wiem czy można) ten sam model zmywarki, ale niestety jest to inny moduł jak twierdzi sprzedający.
    Mój to:
    9000 683 387 Melecs EPG60613 (29.03.2012),
    a sprzedającego:
    9000 727 477 Melecs EPG60614 (28.02.2013)

Pytanie do znawców czy będzie pasować? Za wszelaką odpowiedz będę bardzo wdzięczny i szczęśliwy gdyż jak naprawię to nie będę musiał stać przy garach... Panowie pomóżcie :)
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post

Poziom 39  
    Pasował to on będzie, ale nie będzie działał tak jak powinien - między innymi dwie różne wersje oprogramowania.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 10  
    Piotr2608 napisał:
    Pasował to on będzie ale nie będzie działał tak jak powinien - mi.in. dwie różne wersje oprogramowania.
    Czyli trzeba by było jeszcze to coś zaprogramować? Czy lepiej kupić dokładny model tego ustrojstwa i nie będzie problemu?
  • Pomocny post

Poziom 39  
    nanek77 napisał:
    czyli trzeba by było jeszcze to coś zaprogramować?
    Przeprogramować.
    nanek77 napisał:
    czy lepiej kupić dokładny model tego ustrojstwa i nie będzie problemu.?
    Ważne jest również oznaczenie AIxxx - to wersja oprogramowania w Twoim wypadku AI.06.01.
  • Specjalista AGD
    A ja powiem, że nawet miałem takie same naklejki na modułach nic się nie różniły nawet data ta sama i programy się nie zgadzaly :)

• Poziom 39  
    Nie sądzę, w środku musiała być naklejona naklejka albo AI.05.03 pomylił Ci się z AI.5.3.