Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot Boxer 140 @2.0 HDI 2003. Spalona wiązka dodatkowej lampy oświetlenia kab

SMARTDOG 09 Oct 2018 18:22 795 1
    SMARTDOG
    Level 9  
    Spalona wiązka dodatkowej lampy oświetlenia kabiny i gniazdka tył, trochę też pogmatwane podłączenie haka, trzeba częsć wymienić i w porządku, zgodnie ze szkołą połączyć, mnie schemat całego tyłu jest potrzebny :)
    Stop mi nie chodzi, jakieś przewody się zgrzały od włączenia zwarciowego wtyczki 12Vna tyle
    Public.Servicebox zredukował zasadniczo informacje do zera o elektryce.
    ciągle coś redukują tacy biedni i niedofinansowani...

Peugeot Boxer 140 @2.0 HDI 2003. Spalona wiązka dodatkowej lampy oświetlenia kab

Dodano po 1 [minuty]:

Proszę o poprawienie tytułu 200 powinno być 2003 :)
    SMARTDOG
    Level 9  
    Błagam o schemat !!!! nie wiem ale w tej instalacji grzebał jakiś Irlandzki Kowboj i jak w temacie są popalone przewody... na moje oko (może się mylę ale stop jest (!!sic!!) sterowany masą...
    coś jest porąbane.

Dodano po 4 [minuty]:

Odpowiedział by ktoś, proszę, na tego posta najlepiej schematem instalacji lamp tylnych i oświetlenia przedziału ładunkowego, wtyczki 12V (zapalniczkowej) na tyle i z lampą centralną dodatkową hamowania a jednocześnie oświetlenia kabiny ładunkowej z tyłu.... Dodatkowo sterowanie światłami stopu od bezpiecznika przez czujnik na pedale hamulca aż do lamp tylnych... gdzie jest umieszczona złączka zblokowana do połączenia wiązek tylnych?