Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot Boxer 140 @2.0 HDI 2003. Spalona wiązka dodatkowej lampy oświetlenia kab

SMARTDOG 09 Oct 2018 18:22 570 1
    SMARTDOG
    Level 9  
    Spalona wiązka dodatkowej lampy oświetlenia kabiny i gniazdka tył, trochę też pogmatwane podłączenie haka, trzeba częsć wymienić i w porządku, zgodnie ze szkołą połączyć, mnie schemat całego tyłu jest potrzebny :)
    Stop mi nie chodzi, jakieś przewody się zgrzały od włączenia zwarciowego wtyczki 12Vna tyle
    Public.Servicebox zredukował zasadniczo informacje do zera o elektryce.
    ciągle coś redukują tacy biedni i niedofinansowani...

Peugeot Boxer 140 @2.0 HDI 2003. Spalona wiązka dodatkowej lampy oświetlenia kab

Dodano po 1 [minuty]:

Proszę o poprawienie tytułu 200 powinno być 2003 :)
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    SMARTDOG
    Level 9  
    Błagam o schemat !!!! nie wiem ale w tej instalacji grzebał jakiś Irlandzki Kowboj i jak w temacie są popalone przewody... na moje oko (może się mylę ale stop jest (!!sic!!) sterowany masą...
    coś jest porąbane.

Dodano po 4 [minuty]:

Odpowiedział by ktoś, proszę, na tego posta najlepiej schematem instalacji lamp tylnych i oświetlenia przedziału ładunkowego, wtyczki 12V (zapalniczkowej) na tyle i z lampą centralną dodatkową hamowania a jednocześnie oświetlenia kabiny ładunkowej z tyłu.... Dodatkowo sterowanie światłami stopu od bezpiecznika przez czujnik na pedale hamulca aż do lamp tylnych... gdzie jest umieszczona złączka zblokowana do połączenia wiązek tylnych?