Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Trafic 2.0dci 2007 Swiece zarowe

10 Paź 2018 15:06 1023 6
  • Poziom 12  
    Witam .
    uszkodzona swieca zarowa w silniku MR9 (2.0dci)
    Orginalna swieca o napieciu roboczym 11v , z tego co sie orientuje to renault zmienil swiece na 7v .
    Przepalila sie jedna zeswiec z tad blad P030.
    Pytanie jest czy ktos juz zmienial i czy mozna zastosowac swiece 7v (11V -sa juz niedostepne:( )
  • Poziom 21  
    Co Ty gadasz. W zeszłym tygodniu kupiłem w sklepie motoryzacyjnym w mojej małej miejscowości bez problemów 11V. Nie były ze stanów magazynowych tylko bieżąca dostawa z hurtowni (pod moje zamówienie). Świece boscha.
  • Poziom 12  
    Czy jest mozliwym abys mogl podac mi numer tej swiecy? Zamawiales po nr silnika czy samej swiecy?
  • Poziom 21  
    Numeru Ci nie podam bo już auta nie mam. Zamawiane po świecy, ale o ile pamiętam stare były beru (zamiennie wyszedł bosch i był dostępny)
  • Poziom 30  
    0250603001 - Bosh
    8200561251 - oe
    ale to sa 7v i można spokojnie montować.
  • Poziom 33  
    Lukas_2305 napisał:
    Pytanie jest czy ktos juz zmienial i czy mozna zastosowac swiece 7v (11V -sa juz niedostepne:( )

Szkoła podstawowa sie kłania i zasady elektrotechniki . :|
    Czy jak założysz żarówkę 12V do auta z instalacja 24v to długo poświeci :?:
    Z tego co mi wiadomo świece 11v do M9R z początku produkcji są nie dostępne i nie mają zamienników :cry:
  • Poziom 12  
    Podsumowanie.
    Swieca zmieniona na identyczną "uzywana" Swieca z intercars jest oczywiscie 11v lecz skok gwintu ma niestety1,25 takze ...
    Niestety dokladnie niewiem czy byla servisowa informacja po stronie trafica bo napewno byla w oplu i system jest przeinstalowany na 7v.
    Pozdr.