Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ampio mini + syrena BS46 gwizd zamykania auta

10 Paź 2018 21:11 228 4
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam kłopot po 4 latach od montazu systemu AMPIO MINI z syreną BS46(własne zasilanie)
    Sprawdziłem aku, zarówno podczas postoju jak i po właczeniu silnika. Wszystko wzorcowo (12,78 postój, 14,80 podczas pracy silnika)

Problem jest następujący.
    OK 2 tyg temu po powrocie z pracy auto po zamknieciu z kluczyka ampio mignie standardowo lampami ale słychać taki gwizd jak na palcach.
    Dzieje sie to tylko podczas zamykania auta, że syrena wydaje dzwiek gwizdu tylko podczas zamykania auta.
    Rozumiem, że syrena ma swoje zasilanie i kiedyś ten wbudowany akumulatorek sie musi skończyć ale czy ten gwizd 100% jest powodem tego jest to końcówka akumulatora. ?
    Dodam ze jak odłacze w jakikolwiek akumulator to syrena wyje i wydaje normalnie dzwiek na poziomie ponad 100decybeli.
    Przy odblokowywaniu auta tego gwizdu nie ma, tylko podczas uruchamiania.
    Czy co sie poprzestawiało w AMPIO i trzeba zrobic reset ustawień ?

Proszę pomóżcie bo niechce bezsensu wydawać pieniadze na nową syrene, i dorabiać sobie roboty z instalacją nowej

• Poziom 27  
    A bateria w pilocie sprawna?
  • Poziom 10  
    W komplecie sa 2 piloty i sytuacja jest na obu tak samo a korzystam tylko z 1 a drugi lezy w szufladzie w domu

• Poziom 27  
    Wk....ia mnie to. Oczekujesz pomocy, nie przeczytałeś instrukcji obsługi alarmu i nawet nie chce Ci się sprawdzić stanu baterii.
    Cytat z instrukcji obsługi:
    "Informacja o słabej baterii w pilocie - Jeżeli podczas uzbrajania alarmu usłyszymy dodatkowy 0,5 sekundowy
    dźwięk syreny, to oznacza to, że napięcie baterii pilota spadło poniżej 6V i należy ją wymienić."
  • Poziom 10  
    Witam. Nie mialem od nowosci instrukcji do Ampio mini ale poszukalem w necie i mam wydrukowaną. Dziekuje za podsuniecie pomyslu, wyciągnąłem baterie z pilota czesciej używanego sprawdziłem i baterie maja sa dwie 3v. Jedna ma 3v a druga 3.05v wyczyscilem gumki przycisków zlozylem na nowo i dxiala juz bez 0.5sek dzwieku. Dziekuje za podpowiedz. Ps. Temat do zamkniecia