Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Cena za usługę wymiany szczotek pralka Bosch.

Psotnik72 11 Paź 2018 13:13 1143 30
  • #31 11 Paź 2018 13:13
    Psotnik72
    Poziom 5  

Powiem Wam fachowcy. Ten pseudo fachowiec wziął 120 za 12 min pracy. SAMEJ ROBOCIZNY PRZY WYMIANIE SZCZOTEK. Nikt nie bierze z Was 600 stówek za godzinę za samą robociznę a potem wpisuje na fakturze coś czego nie wykonał. I powiem to temu fachowcowi oraz będę ostrzegał przed nim innych. Bo ja służąc w Iraku tyle nie zarabiałem. I dentysta pewnie tyle nie bierze za godz. robocizny. A poza tym dentysta się kształci o wiele dłużej niż taki naciągacz. Tylko większość z Was boli, że gość po studiach z elektromechanika na emeryturze dodatkowo skończył informatykę łapie takich pazernych i wyciąga im ich lenistwo. A wielu ludzi na te jego 12 minut pracuje prawie 14 niszczyli prawie dwa dni pracy. I nie żal mi Was że kroją Was lekarze i dentyści itp. Ja też. Jako informatyk będę podnosił ceny dla takich specjalistów którzy przed pracą mówią między innymi "restart komputera w pralce będzie najdroższy bo to najtrudniejsze". A potem sam sprawdza na portalach jak to się robi. A poproszony o fakturę mówi że jej nie ma będzie do odbioru w zakładzie i wpisuje szlif którego nie robił. A restart komputera pralki który miał być najdroższy okazał się wart 30. I w żadnym warsztacie mechanicznym roboczo godzina nie jest warta 600. Powiem więcej nawet nie włożył szmatki żeby na około gniazd dla szczotek i prowadnic wytrzeć starty węgiel. I dziękuję tym co rozwijali moje wątpliwości że cena 180 za tą usługę byłaby odpowiednią. A na drugi raz zrobię to sam. Dziękuje wszystkim za wypowiedzi temat się wyjaśnił.