Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W203 - Wymiana stacyjki

11 Paź 2018 07:47 1053 4
  • Poziom 16  
    Witam muszę wymienić stacyjke w Mercedesie w203 i mam pytanie do kogoś kto jest w temacie.Stacyjka jest na dwuch Motorolach 908 jedna padła w ten sposób że po podgrzaniu stacyjka działa . Teraz moje pytanie czy przy wymianie stacyjki wystarczy skopiować EPROM z jednej motki czy może z dwóch a moczę cała zawartość??? Dodam zdjęcia stacyjki.Mercedes W203 - Wymiana stacyjkiMercedes W203 - Wymiana stacyjki
  • Poziom 16  
    Dzięki za pomoc ale okazało się że nie mogę odczytać nawet po podgrzaniu nie idzie
  • Poziom 23  
    Witam,
    jeżeli nie poradzisz sobie możesz przesłać do mnie
  • Poziom 13  
    Mam ten sam problem, zero reakcji na kluczyk auto w203 2.2cdi, testowane na kluczyku zapasowym i dalej to samo. Nie zwalnia blokady, nie wciąga kluczyka centralny z pilota nie działa.
    Czy jeżeli kupię samą stacyjkę eis o takich samych numerach to jest szansa,że po przerzuceniu dwóch motek auto odpali? Co składa się na zestaw startowy? eis, kluczyki, ecu czy coś jeszcze bo na aukcjach ludzie dodają zegary i wkładkę z ir do zamka zewnętrznego a także rygiel ezs. Czy jeśli udam się do kogoś z SD to ogarnie to na używanej stacyjce? Pozdrawiam