Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes w210 - Silniczek rygla

11 Paź 2018 21:28 258 6
  • Poziom 11  
    Cześć

W 210 umarł silniczek, jest on inny od wszystkich silniczków dostępnych na aukcjach do mercedesów, wydaje się być większy od tych na zdjęciach i mój jest okrągły.
    Czy ma ktoś namiar gdzie można zakupić taki silniczek lub zamiennik?
    W grę wchodzi również zakup używanego i przełożenie samej elektroniki jednak wolał bym go wymienić na nowy, żeby klient zaraz nie wrócił.
  • Spec od samochodów
    Poszukaj firm które naprawiają rygle . Cena wyjdzie podobnie a będziesz miał gwarancję .
  • Poziom 11  
    Tak tylko już mam rozkrecony cały rygiel i zdemontowany silniczek a nikt raczej rozebranych nie będzie chciał naprawić. Silniczek padł całkiem a wymiana nie jest skomplikowana jedynie problem mam ze znalezieniem części zamiennej
  • Poziom 9  
    jest firma w lublinie CARRAT AUTO- która zajmuje się regeneracją zamków merca na prawdę solidna (silnik wymienią,zębatki) -poleca korzystałem
  • Spec od samochodów
    By nie zaśmiecać forum na pw masz kolego namiary z popularnego serwisu all..... Jest tego dosyć sporo i różne rodzaje i ceny też fajne .
  • Poziom 10  
    zamontuj emu i nie wroci
  • Poziom 11  
    Tak też właśnie zaproponowałem, klient się zgodził jutro powinien być u mnie emu.