Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] PIONEER MVH-180UB - Brak zasilania

YoungAndFree 12 Paź 2018 03:29 147 4
  • #1 12 Paź 2018 03:29
    YoungAndFree
    Poziom 2  

Witam. Mam problem z elektroniką w moim samochodzie, mianowicie w dniu dzisiejszym wyciągnąłem radio, odpiąłem z kostek, odpiąłem antenę i Po ponownym podłączeniu kostek i anteny radio uruchomiło się, poszła Iskra z portu anteny a następnie radio się wyłączyło i już nie chciało włączyć. Sprawdziłem w drugim samochodzie radio jest sprawne, działa.. w tym pierwszym samochodzie (w którym poszła iskra) jeżeli podłączę radio pod samo zasilanie również się nie włącza. W czym może tkwić problem? Dodam tylko że nie zmieniałem ułożenia kabli w kostce przed demontażem radio działało a Po ponownym montażu+ iskra już nie..

0 4
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    #2 12 Paź 2018 06:25
    Michal_WWL
    Poziom 23  

Bezpieczniki sprawdzone?

0
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    #3 12 Paź 2018 17:27
    darens
    Poziom 21  

Cześć, wygląda to na brak masy w złączu iso. Sprawdź czy przy podłączonym radiu i włączonym zapłonie masz zasilanie na żółtym i czerwonym przewodzie względem masy z jakiegoś metalowego elementu w samochodzie. Jeżeli będzie napięcie to powtórz test ale względem czarnego przewodu w okablowaniu radia lub podłącz do obudowy radia kawałek przewodu i połącz go z masą samochodu. I napisz jakie auto :)

0
  • #4 15 Paź 2018 16:49
    YoungAndFree
    Poziom 2  

Problem rozwiązany, poszedł bezpiecznik. Dziękuję za pomoc :)

0
  • #5 16 Paź 2018 14:07
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Rozwiązano :arrow: zamykam.

0