Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyposażenie mieszkania w sprzęt AGD

12 Paź 2018 19:32 570 5
  • Poziom 10  
    Witam,
    Proszę o pomoc w zakresie doboru sprzętu AGD do mieszkania, będę potrzebować:
    1. Pralka (zastanawiam się nad LG) szacunkowy koszt 2000zł, zależy mi na szybkim odświeżaniu prania i ew. nad suszarką czyli pralko suszarka mogę tutaj ew. zwiększyć budżet
    2. Lodówko-zamrażarka do zabudowy (bardzo nam się podoba ten model Samsung BRB260087WW) szacunkowy koszt 3000zł raczej przy tym zostanę, chyba że polecacie coś lepszego
    3. Zmywarka do zabudowy wymiar 45cm (zastanawiam się nad Electrolux ze względu na układ w środku) szacunkowy koszt 1500zł
    4. Piekarnik (zastanawiamy się nad Bosch HBG634BB1 Serie 8 ) szacunkowy koszt 3000zł
    5. Płyta indukcyjna 3-fazowa 60x60 (zastanwiam się nad electrolux, zależy mi aby był mocny układ chłodzenia na elektronikę oraz połćżaenie 2 "palników" w 1 w celu wykrycia większego garczka, bardzo lubię gotować) koszt szacunkowy 1500zł
    6. Odkurzacz zależy mi aby był cichy ( np. Electrolux UltraSilencer) koszt szacunkowy 1000zł

Proszę o porady czy coś ew. zmienilibyście ze względu na funkcjonalność bądź jakość/cena, zależy mi na bezproblemowym działaniu urządzeń a w przypadku lodówki i piekarnika również kwestie wizualne.
    Pozdrawiam
  • Poziom 34  
    zbynu napisał:
    Witam,
    Proszę o pomoc w zakresie doboru sprzętu AGD do mieszkania, będę potrzebować:
    Trudno jest tu cokolwiek doradzać, bo jak to się mówi, z gustami się nie dyskutuje. Jedynie co mogę doradzić, to wybierając sprzęt do kuchni warto się skupić nad sprzętem jednej firmy aby zachować efekt wizualny. Proszę mi uwierzyć - warto, a i na cenie można utargować.
  • Poziom 26  
    Dawno temu też tak myślałem i kupiłem wszystko z Amica. Teraz już wiem, że nie ma takiej firmy by cały sprzęt miała dobry, kupuje to co mi się podoba, ma dobre opinie . Póki co dobrze na tym wychodzę po Amice mam lodówkę Siemens , nie zabudowaną poprzednia była zabudowana, nie polecam tego rozwiązania.Zmywarka 60 cm z Siemensa,odkurzacz już któryś z kolei oczywiście numer jeden Electrolux Ultrasilencer, stara pralka Miele pierze super i wiruje do 1600 obrotów na minute, obok suszarka z pompą ciepła Simensa. U Ciebie chcesz pralkę z LG ja bym się zastanowił czy to będzie dobry wybór.
  • Moderator
    zbynu napisał:
    6. Odkurzacz zależy mi aby był cichy ( np. Electrolux UltraSilencer) [...]

Link
  • Poziom 34  
    yanes napisał:
    Dawno temu też tak myślałem ...
    Też tak kiedyś myślałem, i podobnie kupowałem sprzęt który mi się podobał. Efekt był taki, że w kuchni stał cały przegląd producentów. Ostatnio przy remoncie zmieniłem podejście i praktycznie cały sprzęt jest jednej firmy. To jest płyta indukcyjna, zmywarka, piekarnik elektryczny, mikrofalówka i okap. Sprzęt nie najtańszy, a więc w miarę dobrej jakości a i upust dostałem, więc się opłaciło. Jedynie tak jak zaznaczyłeś, lodówka jest wolno stojąca.
    Co do pralki i odkurzacza :idea: nie stoją razem, więc można wybierać ten który pasuje.
    A tak jak wcześniej wspominałem. Z gustami się nie dyskutuje.
  • Poziom 10  
    OK, dziękuje za informację.
    Natomiast , w takim układzie jakiego producenta zalecacie jeżeli chodzi o sprzęt AGD (odpada Miele :) ).