Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

skoda fabia centralny zamek - założenie zamka instrukcja

marta443 13 Oct 2018 12:41 13692 3
    marta443
    Level 6  
    witam, chcę założyć centralny zamek w skodzie fabii. Warsztaty chcą za tą usługę ok. 800 PLN
    Ja znalazłam zestaw zamka za ok. 200 zł. Podbno montaz nie jest trudny więc prosiłabym o wskazówki czy faktycznie jest to proste i podołam. W sensie czy trzeba tam coś lutować, czy wystrczy wszystko dobrze podłączyć. Jak wygląda demontaż zamka? Chyba ze ma ktoś namiar na Sląsku na warsztat który jest w stanie to zrobić taniej niż te 800- bo ta kwota znacznie przekracza zaplanowanny przeze mnie bużdzet.
    Z góry bardzo dzękuje.
    CameR

Moderator of Vehicle Security
    marta443 wrote:
    Warsztaty chcą za tą usługę ok. 800 PLN

W przypadku konieczności rozebrania 4 drzwi (nitowane blachy montażowe) i pokrywy bagażnika oraz montażu tam uniwersalnych siłowników zamka oraz demontażu tapicerek podłogi i słupków aby profesjonalnie ułożyć nowe wiązki przewodów i zamontować pilotowy sterownik zamka, to jest normalna cena za taką usługę.

Montując uniwersalny, chiński zestaw centralnego zamka dobrze jest wykonać wiązkę przewodów we własnym zakresie z kabli dobrej jakości gdyż kable dostarczone w zestawie przez chińczyków są zawsze kiepskiej jakości.

• Helpful post
    Ireneo
    Level 42  
    Ale tam w przypadku uniwersalnych nie trzeba blach ruszać.Całość razem ze sterownikiem robię w 4 godz,zostawiam chinskie przewody,jedynie w przepustach dużo izolacji.Osobiście uważam że 800 to za dużo.No i pokrywy bagażnika nie ruszam bo przecież jest linka.