Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie radio kupić do samochodu

13 Paź 2018 13:42 720 19
  • Poziom 13  
    Witam. Chce kupić radio do mojego auta, jakie wybrać ?
    ALPINE ida-x313
    Alpine IDA x100
    ALPINE iDA-X311
    Alpine x305s
    Alpine x200
    Alpine INA-N333RRS
  • Moderator CarAudio
    Dlaczego akurat te co wymieniłeś? Słuchałeś i Ci się podobało, obsługa fajna? Poczytaj o np. UTE92 , bo np. ma na pokładzie zwrotkę i korekcję czasową .
  • Poziom 13  
    Nie miałem ich okazji słuchać ale wizualnie mi się podobają
  • Poziom 27  
    Jak Alpine to bierz ute-92bt (500zł nowe). Jak ma być taniej to może pioneer MVH-S300BT (300zł)
  • Poziom 13  
    A z tych wymienionych wyżej jest coś dobrego ?
  • Moderator CarAudio
    Te co wymieniłeś skazują Cię na Mp3 lub płytę CDaudio , a UTE obsługuje Flac i ... powtórzę się > ma proca .
  • Poziom 13  
    Chodzi o ten model Alpine UTE92BT ?

Dodano po 1 [godziny] 45 [minuty]:

A ten model też będzie dobry ? Alpine CDE-9880R

Dodano po 1 [minuty]:

Lub Alpine iDA-X311RR
  • Poziom 10  
    Na czym zależy Ci konkretnie na wyglądzie, na audio, na selektywnym odbiorniku radiowym na USB, Bluetooth???
  • Poziom 13  
    By jak najlepiej grało
  • Poziom 10  
    Ja ze swojej strony mogę polecić Kenwood KMM np: 103 lub 123Y. Osobiście używam modelu Kenwood KMM 100 (ale już chyba ciężko dostępny) od 5lat i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem go głównie ze względu na bardzo dobrą czułość i selektywność radia na którym mi najbardziej zależy. Co do audio słucham na oryginalnych głośnikach w Oplu i dla mnie wystarcza. Tutaj możesz podejrzeć jego możliwości jeżeli chodzi o odbiór radia: https://www.youtube.com/watch?v=uif0RCt9E4w&t=262s
  • Poziom 21  
    Jak chcesz żeby dobrze grało to np CDA-9835R, jak chcesz żeby dobrze grało i miało USB i BT to jak koledzy radze UTE-92bt a jak zalezy Ci na CD to mam np CDE-193BT
  • Poziom 13  
    A może ? Alpine CDE-9880R
  • Poziom 21  
    To jest niski model, niczym się nie wyróżnia.
  • Moderator CarAudio
    Czy Ty masz jakieś kłopoty z rozumieniem tekstu czy co? Naprawdę nie widzisz w nazwach tych UTE żadnych różnic? Skopiuj dokładnie nazwę jaką podał Ci adam_1991 i po sprawie.
  • Poziom 13  
    A można coś jeszcze lepszego kupić od Alpine UTE-92BT

Dodano po 18 [minuty]:

A np ALPINE CDA-9855R
  • Poziom 21  
    9855R fajna ale brak USB, BT.
    Lepsza jest 9835R
  • Poziom 13  
    Ale za 9835R trzeba już dać 750 zł
  • Poziom 20  
    Czyli dostajesz propozycje UTE-92BT jest ok, ale chcesz coś lepszego, dostajesz propozycję 9853R ok ale za droga. Ogarnij się człowieku. Sprecyzuj wymagania, napisz jaki masz budżet albo daj sobie spokój.
  • Poziom 31  
    powalla napisał:
    Te co wymieniłeś skazują Cię na Mp3 lub płytę CDaudio

Bo te wyżej to tylko jednostki i wszystko zależy od doposażenia.Goły obsługuje tylko USB. Montując zmieniarkę CHA-634 mamy CD i MP3 z płyt. Dokładając PXA-H100 mamy procesor dźwięku z korekcją czasową i zwrotnice poprawy jakości MP3. Dokładając jeszcze kce-400bt mamy zestaw słuchawkowy plus muzykę z telefonu jakość nawet dość dobra wtedy leci wszystko co telefon obsługuje.

Alpine x305s- ma kolorowy wyświetlacz co przy nim jest nieporozumieniem, ale za to ma plus bo bardzo fajnie czytelnie porusza się po folderach 5 wierszy.