Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Termet ecocondens gold plus i moduł wielostrefowy SIM 2Z

13 Paź 2018 22:54 522 5
  • Poziom 9  
    Witam. Mam takie pytanko bo mam piec gazowy dwufunkcyjny Termet ecocondens gold plus oraz podłączony pod piec moduł wielostrefowy SIM 2Z i czy mogę pod ten moduł podłączyć regulator pokojowy round wi-fi - on/off.
    I kolejne pytanie jak ustawię krzywą na 2 to po wyłączeniu prądu i ponownym włączeniu krzywa przestawia się na 4 czy idzie jakoś zrobić aby pamiętał krzywą. I jeszcze jedno pytanko jaki mam ustawić parametr rodzaju ogrzewania P08 do wyboru mam 0 / 1 (0 – tradycyjne, 1 – podłogowe) jeżeli mam podłączony pod piec ten moduł wielostrefowy.
    Z góry dziękuję z pomoc.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 26  
    Ad.1 tak- każdy on/off
    Ad.2 ten typ tak ma
    Ad.3. Tradycyjne. Moduł wielostrefowy ma mieszacz i pompe do "obnizania" temp. na podłogę.
  • Poziom 25  
    Gold plus zawsze pamięta ustawienia krzywej grzewczej, jeśli nie pamięta dzwonić do serwisu.
  • Poziom 9  
    Pytam o ten Round wi-fi - on/off bo pisałem też do Termeta i mi tak odpisali "Niestety nie ma w tym momencie możliwości podłączenia sterowania przez internet do szafki SIM 2Z"
    A jaką krzywą polecacie ustawić dla tego pieca ?
  • Poziom 9  
    Mam jeszcze pytanie
    Termet Ecocondens 25 Gold oraz moduł wielostrefowy SIM 2Z i do tego modułu pod ogrzewanie podłogowe mam podłączony TYBOX 137 i chciałbym dokupić drugi taki sterownik i podłączyć pod SIM 2Z pod strefę grzejników i teraz czy dwa TYBOX 137 nie będą gryzły chodzi mi czy one pracują na tych samych częstotliwościach.
    I jaką krzywą polecacie ustawić na piecu.
    Pozdrawiam.