Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Caddy 2013r Seat Ibiza 2016 - Test zegarów po przekręceniu stacyjki

14 Paź 2018 18:11 330 8
  • Poziom 23  
    I raczej nic nie zrobisz bo w tych autach raczej nie ma tej opcji.
  • Poziom 29  
    Tak oglądam i patrzę, i w Passacie B5 FL można - tylko inną metodą - przeprogramowania (pamięci eprom)

https://www.youtube.com/watch?v=gA7ua5Fg8Y4

Miałem takiego kiedyś - myślę, że w nowych tym bardziej można.

Gdyby ktoś to ogarniał proszę o kontakt i sugestie
  • Poziom 23  
    Musiałbyś zgrać wsad z eepromu, zmodyfikować go i wgrać z powrotem. Tylko trzebaby kogoś kto go zmodyfikuje,albo samemu szukać i próbować, no i rozbieranie licznika. Ale niech się ktoś mądrzejszy jeszcze wypowie.

• Poziom 34  
    w 2013 i 2016 to tam żadnego EEPROMu nie zgywaj lepiej ;) jak w adaptacjach nie znajdziesz "inscenizacji" czy też "needle sweep", to się nie da i już.
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Ibiza 2016, tzn. po lifcie ? Można to zrobić jak na filmie. Zestaw wskaźników (17), kodowanie, wchodzisz w bajt nr. 1(pierwszy jest nr.0), zmieniasz bit 0(pierwszy od prawej) z 0 na 1.
  • Poziom 29  
    VW Caddy 2013r Seat Ibiza 2016 - Test zegarów po przekręceniu stacyjki

Tu akurat jestem w VW Caddy 2013r. i nie wiem jak dalej to wpisać

W czwartek podłączę się do Ibizy 2016r. (rok modelowy 2017 - ma ledy do jazdy dziennej, ekran dotykowy, kontrolę powietrza w ogumieniu więc chyba jest po lifcie ale nie ta najnowsza to ta przed ostatnia)i sprawdzę, ale jak wyskoczy mi to samo to nie wiem co dalej wpisać i zaznaczyć.

Oba sprawdzę w czwartek po trasie. Zrobię foty i załączę tu.
  • Poziom 29  
    Dziś sprawdziłem w VW Caddy i po kodowaniu zapala się kontrolka okładzin hamulców, więc w tym przypadku chyba ne da rady. Ciekawe jak w Ibizie
  • Poziom 29  
    W Seacie Ibiza 2016r. udało się - działa. Jak by ktoś przerabiał to w VW Caddy 2013r. i wiedział jak to zrobić za pomocą kodowania to będę wdzięczny.