Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozłączanie się internetu - HP AY157NW

14 Paź 2018 18:24 231 4
  • Poziom 6  
    Witam, od ponad roku użytkuję hp ay157nw, ale ostatnimi czasy dzieją się z nim dziwne rzeczy. Dosłownie. Po podłączeniu głośnika bluetooth wydajność laptopa momentalnie spada i rozłącza się internet ( działa na każdym urządzeniu, ale nie na laptopie ). Jeśli już po 20 próbach się połączy, działa z prędkością maksymalnie 0,2 mb/s ( w tym samym czasie inne urządzenia mają stale 40 mb/s ). Dodatkowo, jeśli próbuję coś pobrać ( nie przez przeglądarkę! ), internet działa tak samo jak w przypadku podłączenia głośnika bluetooth. Dodam, że podłączenie głośnika do innego laptopa, telefonu, czegokolwiek nic nie powoduje, działa cały czas tak samo. Podłączyłem również 2 inne głośniki + słuchawki bluetooth - to samo cały czas. Przywróciłem laptopa do ustawień fabrycznych, ale nic się nie zmieniło. Jakieś sugestie czym to może być spowodowane?
    Pozdrawiam

• Poziom 35  
    Przegrzewa się? Uszkodzona karta wifi/BT?
  • Poziom 17  
    Jeżeli dobrze pamiętam w tym modelu była jedna antena od wifi/bt. Dla tego możesz mieć problem z prędkością internetu po podłączeniu głośnika. Nie można wykluczyć uszkodzenia karty lub wadliwych sterowników. Spróbuj przeinstalować sterowniki być może się to poprawi.
  • Poziom 6  
    Laptop się nie przegrzewa, służy do zwykłej pracy, do tego od początku jest na podstawce chłodzącej. Przez kilka pierwszy miesięcy nie było z nim żadnego problemu, dopiero po pewnym czasie zaczął robić takie rzeczy.
    Co do uszkodzenia, wątpię, bo cały czas wszystko działa normalnie poza wyżej wymienionymi sytuacjami. Sterowniki wgrywałem na nowo, nic się nie zmieniło.
    Zastanawiam się czy oddać go na gwarancję, bo powoli mam już dość
  • Poziom 17  
    Jeżeli masz gwarancję to nie ma na co czekać, skorzystaj z niej.