Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Faac 414 otwieranie z Somfy V100 jak podłączyć

RumunzPionek 16 Oct 2018 12:14 3279 5
Ochrona Domu
    RumunzPionek
    Level 5  
    Mam napęd Faac 414 i teraz montuję wideodomofon Somfy V100, chcę otwierać bramę z centralki wideodomofonu. Proszę o pomoc gdzie mam podłączyć to na płycie od napędu bramy. Z domofonu chcę aby brama się otworzyła w pełni i po czasie zamknęła. Z panelu zewnętrznego wideodomofonu wychodzi mi ( NO i COM ) i nie wiem gdzie to wpiąć na płycie od bramy.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Ochrona Domu
  • Helpful post
    sosarek

Level 43  
  • Ochrona Domu
    RumunzPionek
    Level 5  
    Witam,

Trochę nie zaglądałem bo złamałem piszczel chwilę po tym jak założyłem temat. Teraz już się wylizałem i zabrałem się do podłączenia. Problem polega na tym, że mam inną płytę. Moja wygląda jak na zdjęciu a tam pin 14 jest pozbawiony możliwości podłączenia. Centralka to E045. Faac 414 otwieranie z Somfy V100 jak podłączyć
  • Helpful post
    sosarek

Level 43  
    Tu znajdziesz instrukcję
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2913775.html

Przewody wpięte do 9 i 16 gdzie idą?
    RumunzPionek
    Level 5  
    Do 9 i 16 wpięta była kostka i schowana za kablami. Przygotowałem sobie to kiedyś właśnie pod podpięcie do domofonu, w zależności czy pełne otwarcie czy połowa to 9 albo 10 pin. Oświeciła mnie instrukcja i twoje pytanie co tam jest wpięte. Bardzo dziękuję za pomoc. Bramę podpinałem dawno temu i biorąc moją lakoniczną wiedzę elektryczną to za pomocą logiki i instrukcji nie było to trudne, teraz po latach i bez instrukcji nie było już to takie intuicyjne.
    RumunzPionek
    Level 5  
    Do 9 i 16 wpięta była kostka i schowana za kablami. Przygotowałem sobie to kiedyś właśnie pod podpięcie do domofonu, w zależności czy pełne otwarcie czy połowa to 9 albo 10 pin. Oświeciła mnie instrukcja i twoje pytanie co tam jest wpięte. Bardzo dziękuję za pomoc. Bramę podpinałem dawno temu i biorąc moją lakoniczną wiedzę elektryczną to za pomocą logiki i instrukcji nie było to trudne, teraz po latach i bez instrukcji nie było już to takie intuicyjne.

Dodano po 2 [minuty]:

Sterownik Faac E045 podpięcie domofonu. Sygnał na 9 pełne otwarcie, 10 połowiczne , 16 GND