Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3510i - jak ustawić odbiór MMS w telefonie

30 Sie 2005 13:37 1835 2
 • Poziom 15  
  mam telefon który działał w idei, ściągnołem simlocka i teraz ma karte włożoną z heyah. Jak mi ktoś przyśle MMS to pisze tak: Wejdz na strone: http://mmcp.era.pl wpisz numer swojego tel. i kod (jakiś kod).
  Wejde w menu Usługi/Idz do adresu wpisze adres strony i wyskakuje mi po kilku sekundach: Nieznana odpowiedz. Nie wiem trzeba telefon jakoś skonfigurować pod heyah? Zeby chodziły te MMS? Jak? Co trzeba zrobić? Nie wiem. Są takie serwisy w internecie poprzez które można skonfigurować WAP w telefonie pod dowolną sieć SMS-em. Konfigurowałem go przez SMS-a i nic to samo, zmieniają sie wtedy ustawienia w opcji Usługi/Ustawienia... A w opcji Wiadomości/Ustawienia wiadomości multimedialnych nie. Czy tam też powinny sie zmienić, jeśli tak to na jakie?. Podaje link do tej strony: http://www.logosik.pl/autokonfiguracja.php
  Co robić? Pomocy? Z góry dzięki
 • Poziom 20  
  W heyah mmsy nie działają (nie wiem jak jest teraz)
 • Pomocny post
  Poziom 21  
  Wchodzisz http://www.heyah.pl/fdddec59cb2f7f4e221421b092460679 i wybierasz sobie markę, model i usługę jaką chcesz mieć ustawioną. Oni przysyłają Ci SMSa z ustawieniami, a Ty go po prostu zapisujesz i ustawiasz jako domyślne i po problemie!
  No chyba, że dostajesz MMSa z poza sieci to po zapisaniu ustawień wejdź na
  Wiadomości -> Ustawienia wiad -> Wiadom. multimed. -> Zgoda na odbiór wiad. multimed. i tam wybierasz TAK (domyślnie jest "W sieci macierzyst.").
  Powinno chodzić. Jeśli nie, to zadzwoń do BOKu sieci Heyah i powiedz żeby Ci aktywowali MMSy.