Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung rf511 problem z system - Po instalacji windowsa mozna raz włączyć laptop

pucian 17 Paź 2018 00:10 180 2
  • #1 17 Paź 2018 00:10
    pucian
    Poziom 12  

Witam,
    Problem wyglada następująco.
    Po zainstalowaniu systemu (windows 10 oryginalny) laptop uruchamia sie normalnie, ale wystarczy go uruchomić ponownie i po wyswietleniu loga windowsa zostaje czarny ekran. Dopiero ponowna instalacja windowsa umożliwia odpalenie na nowo systemu i znowu działa do czasu pierwszego restaru. Tryb awaryjny działa. Prędzej laptop nie miał problemu z takimi rzeczami. Dzialal na windows 10 jak i z dyskiem ssd bez problemu. W miejscu napędu dvd mam dodatkowy dysk i predzej tez dzialal i nic sie nie dzialo. Bad sectory sprawdziłem i jest wszystko ok.
    Problem pojawil sie jak oddalem laptop do serwisu na wymianę przycisków touchpada, przycisku włączenia laptopa oraz wymiana gniazda na zasilacz. Dodatkowo został laptop wyczyszczony i została nałożona nowa pasta.
    W czym moze być problem?

0 2
  • #2 17 Paź 2018 08:02
    viayner
    Poziom 35  

Witam,
    sam sobie odpowiedziales - "Problem pojawil sie jak oddalem laptop do serwisu na wymianę przycisków..."
    Sprawdz czy wszystko dziala pod innym systemem - jakis live linux.
    Ja bym stawial na "okna" byc moze jakis driver ci nie "pasuje"lub jakas aktualizacja nie zainstalowala sie poprawnie. Czy po tej pierwszej instalacji "okien" dales aktualizacje systemu ?
    Pozdrawiam

0
  • #3 17 Paź 2018 11:59
    pucian
    Poziom 12  

Właśnie że nic nie instaluje. Ewentualnie raz zainstalowalem jakis program, a później 3 razy probowalem bez niczego. Probowalem z plyty, pendrive i raz od razu po instalacji dalem przywrocenie ustawien fabrycznych i to samo.
    Nie mam możliwości (przynajmniej narazie) testów na innym systemie.

0