Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Strona facebooka nie działa, gdy inne chodzą poprawnie

Serduszko6 17 Paź 2018 16:39 129 6
  • #1 17 Paź 2018 16:39
    Serduszko6
    Poziom 2  

Witam. Mam problem z facebookiem. Wszystkie trony oczywiście działają poprawnie, a problem jest tylko z tym portalem, gdy loguje się do facebooka to strona w ogole się nie wyświetla, widze same białe tło. Odświeżanie, reinstalacja przeglądarki też nie pomaga. Probowałam już z róznych przegladarek, nawet na komputerze taty i mimo, że jego konto wyswietlane jest normalnie tak moje nie chce sie uruchomic. Nadmienie, że na telefonie dziala natomiast poprawnie w przegladarce jak i w aplikacji facebooka.
    Proszę o pomoc ponieważ pracuje poprzez facebooka i jest on mi bardzo niezbedny.
    Kasia.

0 6
  • Pomocny post
    #2 17 Paź 2018 16:42
    Av3s0m3
    Poziom 17  

Na drugim komputerze po zalogowaniu się na facebooka też nic nie widzisz?
    Radził bym się skontaktować z pomocą facebooka, oni więcej poradzą.

0
  • #3 17 Paź 2018 16:45
    Serduszko6
    Poziom 2  

Tak na drugim komputerze ta sama sytuacja, że widze tylko bały ekran mimo, że taty konto loguje się poprawnie.
    Do fb już zgłosiłam błąd wysyłając im screena. Kolega też podejrzewa, że może ktoś na złość ddosuje moje konto, ale wydaje mi się, że gdyby tak było to konto nie działałoby nawet na telefonie, a jednak tam działa.

0
  • Pomocny post
    #4 17 Paź 2018 16:47
    Av3s0m3
    Poziom 17  

Ddos to atak na stronę internetową. W tedy nikomu by facebook nie działał.
    Tutaj pewnie coś się popsuło na facebookowym serwerze więc to oni muszą sprawdzić.

0
  • #5 17 Paź 2018 16:51
    Serduszko6
    Poziom 2  

No właśnie też tak myślę, ale nie byłam pewna bo trafilam na pare tematów gdzie ktoś pisał o jakiś złośliwym oprogramowaniu, bo podobno są takie co blokują wyswietlanie facebooka. Myślisz, że opcja zgłoś problem w facebooku wystarczy i czekać tylko an ich odpowiedz? Szukam po prostu rozwiazania bo bez facebooka jestem jak bez pracy stad tak bardzo zalezy mi na czasie :)

0
  • Pomocny post
    #6 17 Paź 2018 16:53
    Av3s0m3
    Poziom 17  

Myślę że tak ale, znając facebooka, to może trochę potrwać zanim się odezwą..
    Pozostaje ci uzbroić się w cierpliwość.

0
  • #7 17 Paź 2018 16:55
    Serduszko6
    Poziom 2  

Mam nadzieję, że ogarną to szybko :D Dzięki :*

0