Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

IBM ThinkPad X41 (2525) sterownik audio

Paweł JotJot 19 Oct 2018 00:49 429 4
 • #1
  Paweł JotJot
  Level 3  
  Witam, mam problem z laptopem, ma on być używany jako laptop serwisowy, system windows 7 professional sp1 32bit, nie mogę znaleść odpowiedniego sterownika audio, próbowałem z innymi sterownikami, ale efekt ten sam, brak dźwięku, oraz przekreślona ikona głośnika na dolnym pasku, nie mam już sił, bardzo proszę forumowiczów o pomoc, pozdrawiam serdecznie.

  Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.
 • #2
  siasku
  Level 16  
  Witaj,

  wejdź do managera urządzeń i sprawdź czy urządzenie jest wykrywane i czy jest zainstalowane. Wejdź we właściwości tej karty dźwiękowej i przejdź do zakładki "Identyfikatory sprzętu". Podaj tutaj ten identyfokator żebyśmy mogli znaleść dla Ciebie odpowiedni sterownik.

  PS.
  Upewnij się czy czasem w biosie nie jest wyłączona obsługa karty dźwiękowej bądź też czy na laptopie nie ma gdzieś przełącznika lub hotkeya np fn+f6 itp.
 • #3
  Paweł JotJot
  Level 3  
  Urządzenie wykrywa jako Kontroler multimediów audio, dodaje zdjęcia IBM ThinkPad X41 (2525) sterownik audio IBM ThinkPad X41 (2525) sterownik audio
 • #5
  Paweł JotJot
  Level 3  
  Tak, bo mam problem z internetem, i jedyny jaki mam to ten w telefonie 😉 więc zdjęcie z telefonu, liczyłem na pomoc, a nie lincz za zdjęcia, pozdrawiam