Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dekoder Nbox 2850 ST bezpieczne usunięcie Neutrino z pamięci Dekodera

whitewolf1608 19 Oct 2018 19:26 1482 3
    whitewolf1608
    Level 4  
    Witam proszę o poradnik jak bezpiecznie usunąć neutrino z pamięci dekodera ?

Posiadam Dekoder Nbox 2850 st z uszkodzonym Softem. Proszę o instrukcję krok po kroku jak mam bezpiecznie usunąć Soft Neutrino tak aby nie usunąć Biosu tego Dekodera czyli Ubota ?

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc od Wszystkich.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    matzg
    Level 35  
    Wgrać nowe (enigma2) z pendrive... ważne by nie używać skin z tzw.PIG (obraz w obrazie)
    whitewolf1608
    Level 4  
    Witam Szanowny Kolego. W pamięci Dekodera znajduje się U-Boot i Neutrino. Ten Neutrino jest uszkodzony.
    Proszę podaj mi instrukcję - linka do instrukcji gdzie jest rozpisania instrukcja krok po kroku jak można usunąć Soft Neutrino z pamięci wewnętrznej dekodera ? Czy da się tak zrobić ?
    Aby usunąć Neutrino z pamięci wewnętrznej dekodera pozostawiając U-Boota w nie naruszonym stanie ?
    Czy w sofcie Neutrino jest aplikacja YouTube ?
    Bardzo proszę o wyczerpujące wypowiedzi na moje pytania, ponieważ chcę podejść do tematu w pełni profesjonalnie. Ponieważ co mi da wydanie na Pendrive nowego softu jak w pamięć dekodera jest uszkodzony soft Neutrino. Dlatego proszę o rzetelną współpracę ze mną.
    Pozdrawiam whitewolf1608

Dodano po 5 [minuty]:

matzg wrote:
    Wgrać nowe (enigma2) z pendrive... ważne by nie używać skin z tzw.PIG (obraz w obrazie)

Szanowny Kolego w pamięci wewnętrznej dekodera jest uszkodzony soft Neutrino, proszę pomóż mi w pierwszej kolejności za pomocą komend usunąć sam neutrino bez ingerencji w BIOS dekodera zwany U-Boot
  • Helpful post
    matzg
    Level 35  
    skoro jest Neutrio to dekoder jest już przerbiony wgranie nowego oprogramowanie do nand (tam znajduje sie neutrino) spowoduje usuniecie starego wgranie nowego
    Odezwij sie d mnie na PW (GG)