Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka INDESIT WG 622 łożyska

kjulo 30 Aug 2005 16:53 2599 2
    kjulo
    Level 16  
    Witam. Muszę wymienić łożyska w w/w pralce i mam problem z dostaniem się do nich. Zdjęłem koło, zasilanie grzałki i nie mam pojęcia jak odłączyć czujnik temperatury(zgrzany drut). Bo dalej jak myślę trzeba odkręcić obejmę z tyłu bębna. itd. Proszę o jakąś podpowiedź.

Te wykrzykniki (pomocy!!!) przy temacie, usunąłem
    skryn

https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php
    jmk
    Level 28  
    tylko nie "zgrzany na drut" bo to jestv kapilara więć musisz wyjąć w komplecie czujnik który tkwi w uszczelce- tylko ostrożnie bo możesz urwać i wtedy tylko NOWY ze sklepu a następnie obejrzyj dokładnie jak to jest złożone- koło- ostroznie abyś nie połamał ramion więć nie wal w nie młotkiem - sa takie rzeczy jak równia pochyła czyli klin a z czego go zrobisz to zależy od tego jak duża jest szczelina - czasem może wystarczyć śrubokret, przecinak etc.- ale najpierw obejrzyj dokładnie - aby popsuć wystarczą sekundy lub ich uamki!!!
    W srubu nie wal młotkiem- NAKRĘC NAKRĘTKĘ i dopiero wtedy- i dobierz odpowiedni młotek- który musi być odpowiedni - zbyt mały- to tylko się naklepiesz i sknocisz roboę a i tak nie rozbierzesz- do składania potrzebne są NARZĘDZIA - sam młtek tutaj nie wystarczy- łozyska to wyeób przemysłu PRECYZYJNEGO!!
    POmyśl chocby godxzine albo i kilka- po to abyś pracę wykonał w minute
    Powodzenia!!!
    kjulo
    Level 16  
    Dzięki za podpowieź. ale już wcześniej wyjąłem czujnik i wybiłem łożyska. Teraz tylko kupić części i po kłopocie. Temat uważam za zakończony.