Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] MSI U100 po zainstalowaniu sterowników nie ma połączenia z internetem

20 Paź 2018 19:37 228 7
  • Poziom 3  
    Zainstalowałem Windowsa XP 32bit na notebooku MSI u100 po zainstalowaniu wszystkich sterowników komputer nie ma połączenia z internetem. Łączy się z siecią WiFi oraz widzi podłączony kabel internetowy. Według systemu wszystko działa ale po próbie połączenia się z internetem okazuje się że nie ma połączenia. Wszystkie sterowniki instalowałem ze strony producenta. Jak to na prawić z góry dziękuje za odpowiedzi :D
  • Poziom 24  
    Sprawdź w konsoli CMD polecenie "ping www.onet.pl" lub dowolną inną stronę. Jeśli pingi będą chodzić, ściągnij IE8, lub FF (w wersji do chyba 53).
  • Poziom 3  
    MSI U100 po zainstalowaniu sterowników nie ma połączenia z internetem
    sprawiłem ping i niby się łączy ale gdy np.chcę zagrać w grę internetową (zainstalowane razem z Windowsem) FF nie chce się instalować IE8 tak samo
  • Poziom 24  
    Masz zainstalowane SP3? Jeśli nie to zainstaluj (bez tego nic nie zrobisz w internecie). Po zainstalowaniu FF lub IE8 się zainstalują.
  • Poziom 3  
    mam service pack 3 FF nie daje się zainstalować IE tak samo
  • Poziom 3  
    Zainstalowałem system od nowa teraz wszystko śmiga oczywiście po zainstalowaniu przeglądarki, dzięki za pomoc