Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy j5 2017, głośnik buczy

21 Paź 2018 11:59 1077 9
 • Poziom 3  
  Cześć! Dzisiaj rano telefon Samsung Galaxy J5 2017 podczas odkładania go na stół zaczął się sam restartować a następnie zaczął głośno buczeć. Buczenie to ustąpiło po minucie, telefon się włączył. Gdy za chwilę chciałam prowadzić rozmowę w trybie głośnomówiącym - nie dało się - zamiast rozmówcy słychać tylko głośne buczenie. Przy wyłączonym trybie głośnomówiącym jest ok, można prowadzić rozmowę. Od tego czasu raz na jakiś czas (np. 20min) telefon sam zaczyna buczeć i po minucie przestaje. Nie da się od tego czasu odtwarzać muzyki, gdyż głównie słychać to buczenie, przy powiadomieniu SMS też trzeszczący dźwięk zamiast normalnego. Pomóżcie, co można zrobić? Telefon nie został zalany, nie spadł itd. Kupiłam go pół roku temu od operatora. Jedyną próbą naprawy na jaką mnie stać było wyłączenie i włączenie :D ale nie pomogło.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 3  
  Buczenie jest różne - czasem jednostajne, np gdy przyszedł e-mail, a czasem np. podczas próby odtworzenia filmiku - zależy od tego, co kto mowi, można tylko rozróżnić że ktoś coś mówi, ale co już nie, wtedy tak bardziej trzeszczy jak kiedyś w starych telewizorach jak sygnał był słaby.
  Ten model ma tak, że kartę SIM się wyjmuje i wkłada z boku, nie otwierając tyłu telefonu. Czy samemu da się radę jakoś pokrywę zdjąć?
 • Poziom 3  
  Jest to jednostajne buczenie, nie charakterystyczne. Za chwilkę przechodzi. Raz jest cichsze raz głośniejsze. Chociaż teraz zauważyłam że w coraz dłuższych przerwach się pojawia to samoistne buczenie, teraz już nie było nic od 50min. Tylko jak np przyjdzie SMS to idzie zawału dostać jak tak zabuczy nagle, zamiast dzwonka :D
 • Poziom 3  
  Nie, nie był wtedy podłączony do ładowania.
  Hmm to pozostaje mi isć do operatora, sama raczej nie poradzę sobie z naprawą tego głośnika. Dzięki za pomoc :)
 • Poziom 20  
  Właśnie tak, jak jest jeszcze na gwarancji to go wezmą, zobaczą co jest ,,nie tak" i podziałają.
  Lecz jeżeli był zalany lub jest otłuczony jak ekran czy obudowa to mogą znaleźć po przez to pretekst do nie wykonania naprawy i stwierdzą uszkodzenie mechaniczne z winy użytkownika.
 • Poziom 3  
  Zobaczymy co powiedzą, mam nadzieję że mnie nie zbędą bo zawsze dbam o telefon, żeby nic się mu nie stało a tu nagle taka niespodzianka.
  I mały update: teraz telefon całkiem zamilkł, nic nie buczy, jak chcę coś odtworzyć albo przyjdzie SMS to także zero dźwięku. Chyba ten głośnik całkiem padł.
  A swoją drogą gdyby odrzucili mi gwarancję (co mam nadzieję się nie stanie), jak droga byłaby naprawa tego głośnika lub jego wymiana poza gwarancją? Drogie są takie rzeczy? Na allegro znalazłam tylko głośnik rozmów, a zepsuty jest ten drugi.
 • Poziom 20  
  Ja nie znam cen jakie można spotkać w serwisie .
  Zadzwoń dziś do serwisu i się dowiedz.
  Co prawda nie znam się na cenach ale będziesz musiała zapłacić za nową część i albo Ty im to kupisz albo oni Tobie tylko w zależności od serwisu jedni kupią taki głośnik za 200 zł oryginalny/nowy a drudzy znajdą głośnik za 50 zł używany z innego złomu. I właśnie Ci pierwsi to są autoryzowane serwisy które posługują się drogimi częściami więc jak okaże się że gwarancji nie ma to zabieraj telefon od nich i idż do serwisu u Jana w piwnicy pod blokiem.