Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus GL552VW - Dziwne problemy w grach

mateuszkownik 21 Paź 2018 14:29 93 4
  • #1 21 Paź 2018 14:29
    mateuszkownik
    Poziom 2  

Witam, od jakiegoś czasu mam problemy z komputerem - tj. model Asus GL552VW, ani razu nie był on w serwisie, lecz pewnego razu po dwóch latach od zakupu padł mi tak nagle dysk hdd 1tb, który był w tym komputerze od poczatku, fabrycznie. Przystapilem w takim razie do naprawy komputera i wymienilem dysk na slocie m2 - ssd model WD Green WDS120G2G0B na slocie sata |||, wszystko w porzadku, zainstalowalem windowsa 10 i aktywowalem go swoim oryginalnym kluczem, pobralem swoje ulubione gry i aplikacje wszystko bylo ok, po jakichś dwóch tygodniach, max czterech zaczęły się problemy, gry zaczęły ciac, mialem wtedy tez wmontowany na sata ||| dysk 500 gigabajtowy hdd, nawet malo wymagajace gry. np. osu dzialaly w 30 fpsach, wyciagnalem dysk hdd (myslalem, ze to jego wina), był efekt "wow", na jakis tydzien przestalo zacinac, czasami moze gra przyciela albo byl spadek, troche mnie to niepokoilo ale bylo w miare ok... Teraz znowu zaczelo ciac, przeinstalowalem windowsa, na poczatku chcialem 7 lecz nie wiedzialem skad pobrac jakas normalna wersje, w ktorej bedzie dzialala myszka w instalatorze i po instalacji... Dzisiaj rano zainstalowalem Windowsa 10, bylo ok, pobralem tylko gre "CS:GO" i wylaczylem steama, lagi sie rozpoczely... nie mam pojecia co robic, dlatego prosze was drodzy forumowicze o pomoc. z góry dziekuje i pozdrawiam :D

0 4
  • #2 21 Paź 2018 15:18
    enhanced
    Poziom 38  

Screen z temperatur z hwinfo sensors only, odpalić hwinfo, odpalić i pograć do momentu załapania ścin i podać screena z całośći sensorów.

Dodatkowo screen z process explorera - z całości okna i bez żadnego sortowania.

SCreen z crystaldiskinfo ze wszystkich podpiętych dysków.

0
  • #3 21 Paź 2018 16:47
    mateuszkownik
    Poziom 2  

CrystalDiskInfo:

Menedżer zadań:

HWInfo:

0
  • #5 22 Paź 2018 14:19
    mateuszkownik
    Poziom 2  

Asus GL552VW - Dziwne problemy w grach Asus GL552VW - Dziwne problemy w grach Asus GL552VW - Dziwne problemy w grach

0