Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Smartwatch MySafe nie loguje się do sieci

Jonesik 21 Oct 2018 19:11 756 2
    Jonesik
    Level 12  
    Witam
    Czy miał ktoś do czynienia z zegarkiem GSM dla dzieci od MySafe?
    Chodzi o model jak na zdjęciu. Szukałem informacji w internecie i prócz negatywnych opinii o tym urządzeniu nie udało mi się nic znaleźć.
    Chodzi o to że smartwatch powinien po włożeniu karty sim z dostępem do internetu i środkami na koncie, pobrać czas z sieci i zalogować do serwera aplikacji SeeTracker.
    Wysłałem nawet sms-em polecenie pobrania czasu (z instrukcji) i otrzymałem sms zwrotny z potwierdzeniem wykonania polecenia, jednak godzina nie uległa korekcji. Mam tez drugi inny zegarek w którym ta sama karta sim działa i da się do zegarka wysłać kontakty i inne ustawienia.
    Proponowałem klientce odesłać zegarek do sklepu internetowego ale po przeczytaniu opinii o nim stwierdziłem że lepiej nie odsyłać bo to jakiś oszust i można zostać bez pieniędzy i bez smartwatch-a. Inna sprawa ze zegarek jest bezużyteczny..

Smartwatch MySafe nie loguje się do sieci
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Jonesik
    Level 12  
    Resetu nie ma. Są tylko dwa przyciski POWER i SOS. W opcjach nie da się nic zmienić bezpośrednio z zegarka, nawet edycja czy wprowadzanie numeru telefonu do książki adresowej odbywa się z telefonu rodzica.