Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Indesit - Brak instrukcji, starte oznaczenia.

antypop 21 Oct 2018 20:52 11061 2
    antypop
    Level 1  
    Witam,

mam problem, nie umiem znaleźć instrukcji (kuchenka nie moja, płytka z nr seryjnym tak zatłuszczona że nie da się nic odczytać) a mam problem. Mianowicie :

Nie mam tak na prawdę pojęcia co jest co. Gdyby ktoś miał instrukcję albo najlepiej zdjęcie kuchenki z niestartymi oznaczeniami piekarnika to był bym wdzięczny za pomoc :)

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    wojtek__
    Level 13  
    Ciężko powiedzieć co ma być w miejscu startych ikon. Z tego co widzę, powinno być 6 pozycji + 7 wył. Najprawdopodobniej będzie to, co na poniższym zdjęciu, wzięte stąd: :arrow: Link
    Jednak bez funkcji drugiej od prawej, czyli... pyrolizy? Skoro na foto jest egzemplarz z 8 pozycjami). Zależy też, czy masz piekarnik w wersji z:
    1.) termo obiegiem = grzałka + wentylator termo obiegu
    2.) tylko wentylatorem termo obiegu
    3.) brak grzałki i wentylatora
    Najlepiej sprawdzić organoleptycznie: na zimnym piekarniku włączyć każdą z funkcji na od 5 do 15 sekund i sprawdzić, która grzałka się zagrzeje (pod warunkiem, że wszystkie są sprawne).
    Indesit - Brak instrukcji, starte oznaczenia.indesit-ku...218392.jpg Download (41.36 kB)
    Poprawiłem TONI_2003