Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wifi audio/bt audio do amplitunera Onkyo sr501

21 Paź 2018 23:20 258 4
  • Poziom 13  
    Dzień dobry.
    Czytałem wiele wątków. Nigdzie nie znalazłem kompletu informacji.
    Chciałbym abym na amplitunerze mógł włączyć muzykę z dysku. Z telefonu.. Celowo nie zaznaczylem ...
    czy poprzez bluetooth czy wifi.
    Wifi ma większą przepustowość.
    Bluetooth łatwiej podpiąć bo jak rozumiem działa po prostu streamując wszystkie dźwięki jako głośnik. (Czy jest rozwiązanie wifi które będzie tak działać?)
    Chciałbym bezproblemowo i w dobrej jakości słuchać utworów wysyłanych z telefonu. (Mp3@192. Mp3@320. ) oraz youtube.
    Włączyć apke z Eska rock lub rockradio.

Czy mógłbym prosić o doradzenie? Zależy mi na tym aby mógł otworzyć każdy dźwięk bez nadmiernych kombinacji.
    - Chrome cast audio bylby super.. Ale żeby posłuchać Youtuba trzeba kombinować ?
    - riversong audio cast (chinski odpowiednik, głownie do spotify...

Ogółem potrzebuję odbiornika działającego jak bezprzewodowy głośnik. (I tu sie zacznie) o dobrej jakości dźwięku (zbliżonej do taniego kabla), z wyjściem
    Optycznym. Stacjonarne.
    Dopuszczam chinskie zabawki o ile są już sprawdzone. Budżet : chciałbym zamnkąć się w kwocie 200zł.

Proszę kolegów i koleżanki o pomoc :)
  • Poziom 17  
    Zobacz Philips AEA2700/12
  • Poziom 13  
    Czytałem i znam jego bolączki. W cenie sie nie mieszczę z nowym.
    Czy ma ktoś doświadczenie z chińskimi układami wifi?
    Pytam zwłasza o obsługę.
    Zależy mi na niskiej cenie gdyż po zmianie telewizora w dużej mierze to on będzie źródłem dla amplitunera
  • Poziom 13  
    Odpowiem sam sobie, może będzie to pomocnw innym. Zakupiłem na olx Harman Kardon Adapt. Ciekawe estetyczne urządzenie pracujące zarówno w połączeniu bluetooth jak i. Wifi.
    Działa dobrze. Niestety nie ma aptx. Choć to obchodzimy używając aplikacji towarzyszącej. Przez wifi nie radzi sobie z 320kb/s ale wszystko co poniżej odtwarza sprawnie :) różnicę w pasmie slychac nawet na 2.1 Logitecha...
  • Poziom 13  
    Odpowiem sam sobie, może będzie to pomocnw innym. Zakupiłem na olx Harman Kardon Adapt. Ciekawe estetyczne urządzenie pracujące zarówno w połączeniu bluetooth jak i. Wifi.
    Działa dobrze. Niestety nie ma aptx. Choć to obchodzimy używając aplikacji towarzyszącej. Przez wifi nie radzi sobie z 320kb/s ale wszystko co poniżej odtwarza sprawnie :) różnicę w pasmie slychac nawet na 2.1 Logitecha...

Dodano po 1 [minuty]:

Zakupiony Adapt Harman/Kardon ma wifi i bluetooth, choc ten drugi bez aptx.