Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo fm 9 - Schemat instalacji elektrycznej

23 Paź 2018 08:53 1386 14
  • Poziom 3  
    Witam potrzebuje schemat instalacji elektrycznej oświetlenia kabiny i przycisku światła wstecznego Volvo fm 9 albo fh12 Volvo fm 9 - Schemat instalacji elektrycznej

Dodano po 1 [minuty]:

Albo jak ktoś wie gdzie znajduje się kabel od światła wstecznego po której stronie wychodzą
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Przycisk wstecznego załącza sygnał masy do złącza LC2 pin 2 modułu świateł. Z modułu świateł zasilanie wstecznego wychodzi ze złącza PC1 pin 7 przewód niebiesko-czarny, który przechodzi prawym złączem kabiny RA pin 7 i dalej do lampy. Podaj e-mail to prześlę schematy.
    Prawe złącze kabiny
  • Poziom 3  
    piotrek303 napisał:
    Przycisk wstecznego załącza sygnał masy do złącza LC2 pin 2 modułu świateł. Z modułu świateł zasilanie wstecznego wychodzi ze złącza PC1 pin 7 przewód niebiesko-czarny, który przechodzi prawym złączem kabiny RA pin 7 i dalej do lampy. Podaj e-mail to prześlę schematy.
    Prawe złącze kabiny

A ten moduł świateł to gdzie się znajduje bojakis debil wyciol kable właśnie od tych przełączników i nie mogę dojść gdzie co szło to wyślij kolego piotrek_brt(malpa)wp.pl
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Wszystko jest w tym co Ci wysłałem.
  • Poziom 3  
    Udało mi się naprawić światło wsteczne po włączeniu przycisku ale mam jeszcze problem z oświetleniem w kabinie gdzie te kable idą co i jak
  • Poziom 15  
    W czym jest problem z oświetleniem? Nie zapala się, ciągle świeci, pali bezpieczniki podaj bardziej precyzyjnie. Schematy oświetlenia wewnętrznego są pod pozycją "Interior light" w tym co Ci wysłałem.
  • Poziom 3  
    Chodzi o to że wogule nie chodzi gdy się wcisnie ten przycisk na pulpicie kable do przełącznika dochodzą nawet na drzwiach nie świecą te czerwone lampy
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Czy na tylnej ścianie kabiny przy ogrzewaniu postojowym masz przełącznik oświetlenia? Jak tak to w jakim on jest położeniu? Czy bezpieczniki F22 i F67 są całe, czy przekaźnik K9 sprawny?
  • Poziom 3  
    Nic niema bo to solówka bez sypialki tylko ten przełącznik obok przycisku tego światła cofania jest ale jak mówisz to sprawdzę ten przekaźnik bo miałem zwalony przekaźnik k7 od wycieraczek to może ten tez padł.

Dodano po 7 [godziny] 34 [minuty]:

Wielkie dzięki Piotrek 303 dziś sprawdziłem i brakuje przekaźnika k9
  • Poziom 2  
    Witam Piotrek 303 pomożesz mi ustalić ktory kabel wychodzi z LCM na halogeny ktore załączają się po przekręceniu włącznika świateł na pozycję trzecią (ta z plusem) i włączeniu świateł drogowych (długich)
  • Poziom 15  
    PC2 pin 20 opisane jako Spot na stronie 49 w tym co Ci wysłałem.
  • Poziom 2  
    Mógłbym cię prosić o wysłanie tego schematu na maila marcinrozborski1(malpa)gmail.com
  • Poziom 2  
    Wielkie dzięki Piotrek 303 kolejny raz pomogleś :):)
  • Poziom 3  
    Piotrek 303 wiesz może gdzie idą kable od czujnika temperatury zewnętrznej czujnik nowy kable do kabiny nie porwane przejście jest ale dalej gdzie to idzie nie pokazuje mi temperatury i jest błąd Volvo fm 9 - Schemat instalacji elektrycznej Volvo fm 9 - Schemat instalacji elektrycznej
  • Poziom 2  
    Witam potrzebuje schemat instalacji elektrycznej przycisku światła wstecznego Volvo fh (wrobel1234561@wp.pl) z góry dziękuję