Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Indesit KN6G66SA(X)/U - nie działa piekarnik nie można ustawić zegara

24 Paź 2018 14:33 786 8
  • Poziom 10  
    Witam.
    Kuchenka Indesit KN6G66SA(X)/U nie można włączyć piekarnika, podejrzewam że sam piekarnik jest sprawny lecz jest to wywołane jest tym, że nie można ustawić zegara cały czas miga. Nie działa żaden z przycisków, a zegar cały czas miga jak po odłączeniu kuchenki od prądu. Zastanawiam się czy ewentualna wymiana modułu C00064099 pomoże, a nie jest on tani o ile gdzieś go jeszcze dostanę. Ewentualnie jeśli ktoś wie jak uruchomić sam piekarnik pomijając programator (moduł).
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Na 99% winny zegar. Aby go zmostkować trzeba popatrzeć na kable. Nie znam tego modelu więc zastrzegam iz to może się udać o ile regulator temperatury jest oddzielnym urządzeniem.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 10  
    Regulator temperatury jest na odrębnym pokrętle jak i funkcje piekarnika, więc może jest oddzielnym urządzeniem nie jestem zaawansowanym znawca w tej dziedzinie. Ewentualne podpowiedzi odnośnie mostkowania ?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Timer jest sprawą drugorzędną, najbardziej zależy mi na działaniu piekarnika bez timera coś upiekę a bez działającego piekarnika już nie. Ale już wiem jak ugryźć temat żeby przywrócić działanie piekarnika wieczorem spróbuję uruchomić i dam znać jak poszło.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Też myślałem o tym przełączniku tylko nie wiem jaki zastosować muszę zrobić jakieś podstawowe pomiary.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Dzięki za podpowiedzi. Zrobiłem tak jak mówiłeś zmostkowałem dwa piny przy przekaźniku tak na szybko zwykła szybko złączką ale muszę to zdecydowanie poprawić bo nie wiem czy szybko złączka wytrzyma. I piekarnik działa.