Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung 32ES6800 - Rozłączanie sieci bezprzewodowej wifi

24 Paź 2018 20:56 594 8
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie mam problem już od dłuższego czasu ale dopiero teraz się tym bardziej szczegółowo zainteresowałem i staram się rozwiązać jakoś ten problem.
    Posiadam tv Samsung 32'' model es6800 i po wpisaniu hasła i połączeniu z siecią domowa wifi bezprzewodowo co jakiś czas mi rozłącza. Czasem po wyłączeniu i włączeniu czasem dopiero na drugi dzień ale nigdy nie jest tak że wpisze hasło i będąc w aplikacjach Smart hub Smart TV samo z siebie wyloguje dopiero po wyłączeniu i ponownym włączeniu. Dodam że na innych urządzeniach tj. Telefony laptopy konsola Xbox działa bez zarzutu bez przymusu ponownego podawania hasła. Resetowanie ustawień do fabrycznych także było robione , zarówno reset sieci jak i reset ustawień fabrycznych telewizora. Router mam od tego samego producenta czyli UPC . Mam od pół roku nowszej generacji lecz na poprzednim problem był ten sam. Dodam także że router mam w innym pokoju a robiąc hotspot w swoim telefonie pod hasłem także się rozłączał po wyłączeniu i ponownym włączeniu. Proszę bardzo o pomoc i z góry dziękuję .
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Wadliwe były w modelach ES moduły wi-fi WIDT20R / BN59-01148B
  • Poziom 2  
    Aha, czyli wystarczy wymienić na nowy tak ? Czy coś innego zupełnie trzeba zrobić .
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Jeżeli tam masz taki moduł to wymiana powinna pomóc:
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Tak kolego moduł trzeba wymienić .
  • Poziom 2  
    A mam jeszcze jedno pytanie.
    Czy myślicie Państwo że posiadając paragon od tego telewizora ze sklepu Saturn obecnie mediamarkt jest możliwość oddania go na typową wymianę tego modułu wifi ? Mimo że gwarancji już nie ma ?
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Suchy1992r napisał:
    Czy jest duże prawdopodobieństwo że to może być ten moduł wifi

Tak, jest duże.