Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Movano 2011 92 Kw - Movano rozrusznik nie reaguje błąd wtryskiwaczy czujn

Huisreno 25 Oct 2018 00:44 636 2
    Huisreno
    Level 5  
    Witam nie potrafię znaleźć rozwiązania na forach bo każdy zaczyna i nie dopisuje jak rozwiązał problem. A więc byłem w serwisie opla w Belgii gdzie stwierdzono problem z czujnikiem temperatury spalin A więc wymieniłem go sam kupiłem zamiennik i demontujac zauważyłem że stary jest złamany więc pomyślałem sprawa bedzie załatwiona wykasowalem bledy smigalo 1 dzień bez błędów . No i znów oddałem auto do serwisu na zakodowane kluczyka nowego kluczyka i przegląd tam stwierdzono że mój wymieniony czujnik jest zły i daje problem więc poprosiłem o wymianę na Oryginalny. I to było w piątek od tamtego czasu do soboty było wyjechałem w sobotę na autostradę i po 5 km znów Stop i problem z wtryskarki ale auto przejechali tak 1400 km z be do pl. Zapalajac i gaszac te komunikaty no ale problem dopiero zaczął się w poniedziałek kiedy po 1 dniu chce odpalić auto A się nie da rozrusznik nawet nie pyrknie zero odzewu i nie da się odpalić auta dodam że na pych odpalił i po rozgrzaniu auto odpalił rozrusznik!! Czego się łapać pomocy Opel Movano 2011 92 Kw - Movano rozrusznik nie reaguje błąd wtryskiwaczy czujn
    Huisreno
    Level 5  
    Ok dziękuję za odpowiedź zaraz zamówię i wymienimy😀 .