Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Blaupunkt cd30mp3 - wylogowanie

przemek_xxx 26 Paź 2018 17:07 180 6
  • #1 26 Paź 2018 17:07
    przemek_xxx
    Poziom 3  

Witam. Czy mógłby ktoś mi pomóc wylogować radyjko blaupunkt cd30mp3. Padlo mi oryginalne radyjko i zakupiłem używane. Odczytałem wsad i mam kod. Próbowałem wylogować opcomem i niby operacja zakończona powodzeniem ale radio dalej nie wylogowane. Podobno chińczyk nie zawsze ogarnia. Dołączam oryginalny wsad. Z góry dziękuję. Odczytałem kod 4572

0 6
  • #3 27 Paź 2018 11:34
    przemek_xxx
    Poziom 3  

Witam. Dzięki za wylogowanie wsadu. Otóż wgrałem wsad podłączyłem radio i próbowałem zalogować ale niestety nie udało się. Opcom raz tylko pokazał że operacja zakończona powodzeniem i nic to nie zmieniło. Radio gra ale nadal po kilku sekundach na wyświetlaczu wyskakuje 'zapamiętaj wyświetlacz' i świeci na stałe. Próbowałem jeszcze raz zalogować i jest tylko operation failed więc nic z tego. Samochód to opel Meriva 1.7cdti 2006. Czy jest jakiś inny sposób żeby to ogarnąć? Czy jakbym wgrał wsad z oryginalnego radia które mi się spaliło to coś da mimo że są inne numery seryjne? Wsad mam zgrany i jest ok. Niemam już pomysłów.

0
  • #4 27 Paź 2018 13:47
    tomek4
    Poziom 18  

Prawdopodobnie coś z twoim opcomem nie tak jak w grasz wsad ze starego radia jeśli jest ok. to powinno działać

0
  • #5 27 Paź 2018 14:56
    TYTUS...
    Poziom 32  

Rzem z Opcomem dostałes oprogramowanie do niego. Proponuję zmienić wersję softu opcoma z pozycji komputera. Ruszy na 99%

0
  • #6 27 Paź 2018 21:00
    przemek_xxx
    Poziom 3  

W końcu zgasł ten komunikat. Wgrałem wsad z uszkodzonego radia i wszystko wróciło tak jak wcześniej. Dzięki bardzo za podpowiedzi. Jeżeli będziecie potrzebować jakiejkolwiek pomocy związanej z immo, kluczami samochodowymi itd to śmiało pisać. Postaram się pomóc. Pozdrawiam. Zamykam temat.

0
  • #7 27 Paź 2018 21:03
    przemek_xxx
    Poziom 3  

W końcu zgasł ten komunikat. Wgrałem wsad z uszkodzonego radia i wszystko wróciło tak jak wcześniej. Dzięki bardzo za podpowiedzi. Jeżeli będziecie potrzebować jakiejkolwiek pomocy związanej z immo, kluczami samochodowymi itd to śmiało pisać. Postaram się pomóc. Pozdrawiam. Zamykam temat.

Dodano po 2 [minuty]:

Wgrałem wsad z uszkodzonego radia i wszystko ruszyło.

0
  Szukaj w 5mln produktów