Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Probelm z przelewem przez internet

piotreksz231o2.pl 27 Paź 2018 08:55 186 5
  • #1 27 Paź 2018 08:55
    piotreksz231o2.pl
    Poziom 2  

Witam mam następujący problem, muszę dokonać płatności na pewnej stronie internetowej kartą kredytową lub debetową w systemie masercard lub visa lub płatności dotpay jednak ja nie posiadam chwilowo karty(która jest do tego niezbędna, ponieważ nie ma innej metody płatności), na wpłatę mam czas do piątku najbliższego, może doradzicie jakie konto założyć najszybciej żeby można było zdążyć przed czasem.

• #2 27 Paź 2018 09:21
    Kolobos
    Spec od komputerów

Zaplac przez dotpay bezposrednio ze swojego banku, bez uzycia karty.

Do tego jaki to ma zwiazek z tym dzialem lub nawet z tematyka tego forum?

• #3 27 Paź 2018 12:51
    spp
    Poziom 11  

No właśnie, dotpay oferuje multum różnych płatności nie tylko kartą. A jeśli karta jest potrzeba i chcesz mieć pewność to przejdź się bo bankach osobiście w poniedziałek z samego rana i dowiedz się który wyda kartę najszybciej. Myślę, że tydzień powinien wystarczyć.

• #4 27 Paź 2018 13:26
    piotreksz231o2.pl
    Poziom 2  

No właśnie i mnie to zdziwiło bo i jak wybieram płatność przez dotpay to też żąda karty, szkoda że nie ma pay pal było by prościej :(

• #5 27 Paź 2018 13:37
    spp
    Poziom 11  

Sprzedawca / sklep może ograniczyć kanały płatności.

Jeśli to zagraniczny sprzedawca / sklep i nie ma żadnych powiązań z Polską to jeszcze ok, może tak być że nie ma po prostu konta w żadnym polskim banku.

Ale jeśli polski sprzedawca / sklep to upewnij się, że to nie jest jakiś przekręt! że to uczciwy sprzedawca / sklep bo jest to podejrzane, że chce wyłącznie kartą płatność.

• #6 27 Paź 2018 13:58
    nuszek
    Poziom 25  

Jeżeli masz konto w ING, załóż wirtualną kartę, przelewasz na nią tylko tyle ile masz zapłacić.

Szukaj w 5mln produktów