Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami

maideneek 28 Pa 2018 21:49 177 14
  • #1 28 Pa 2018 21:49
    maideneek
    Poziom 8  

Witajcie, jestem w posiadaniu Audi S4 B5 z 99roku(polift). Podczas zakupu w aucie by這 za這穎ne niestandardowe radio, jakis pioneer wraz z subem i wzmacniaczem w baga積iku(nieoryginalne). Gra這 wszystko, prz鏚, ty i baga積ik. Suba wywali貫m bo nie by mi potrzebny, wzmacniacz odpi掖em i zostawi貫m w boczku, zosta造 mi tylko g這sniki prz鏚 i ty. Wszystko gra這 ale od 2 lat rozgl康a貫m si za kompletnym 2dinem i niedawno natrafi貫m na ca造 komplet wraz z radiem symphony. Wczoraj zabra貫m si za monta i oczywi軼ie napotka貫m problemy. Po pod陰czeniu okaza這 si, 瞠 gra tylko prz鏚. Brakuje mi kostki mini iso, wyczyta貫m o takiej mo磧iwo軼i, 瞠 kto kupuj帷 audi w salonie wzi掖 opcj z monta瞠m radia niefabrycznego i z tego wzgl璠u nie mam w og鏊e tej w豉郾ie kostki. Poni瞠j wstawie zdj璚ia co i jak u mnie wygl康a. Ma kto jakie propozycje jak rozwi您a ten problem 瞠by ty si odezwa? Szuka instalacji z innego avanta gdzie ty by aktywny i wtedy wszystko sk豉da? Czy w jaki inny banalny spos鏏 mog to rozwi您a 瞠by ty zacz掖 si odzywa? Nie zale篡 mi na dobrym graniu tylko w豉郾ie na tym, 瞠by chocia ten ty co gada :D Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami

0 14
  • #2 28 Pa 2018 21:58
    sosarek

Poziom 43  

Poprzednie radio gra這 z podpi皻ymi tylko wtykami ISO?

0
  • #3 28 Pa 2018 22:02
    maideneek
    Poziom 8  

sosarek napisa:
    Poprzednie radio gra這 z podpi皻ymi tylko wtykami ISO?

tak, poprzednio tak jak pisa貫m - mia貫m za這zone jakie niefabryczne radio pioneer z usb bluetooth itd, by豉 tam przej軼i闚ka do tych w豉snie dw鏂h kostek i wszystko gra這

0
  • #4 28 Pa 2018 22:04
    sosarek

Poziom 43  

Jaka przej軼i闚ka?
    Zamie嗆 jej zdj璚ie.

0
  • #6 29 Pa 2018 12:44
    piachu1994
    Poziom 32  

Sprawa jest nast瘼uj帷a.
    Je瞠li gra Tobie ty na radiu nie fabrycznym to musisz kupi kostk mini ISO co jest w tym radiu oryginalnie i po陰czy odpowiednie piny z pinami w ISO g這郾ik闚 (br您owa kostka).

Edit 29.10.2018 13:04
    Tutaj masz rozpis kostki mini ISO, z kt鏎ego korzysta貫m wielokrotnie. Jest w j瞛yku angielskim, ale my郵 瞠 dasz rad.
    http://pinoutguide.com/CarAudio/car_audio_iso_pinout.shtml

0
  • #7 29 Pa 2018 17:04
    maideneek
    Poziom 8  

Tylko teraz pytanie, mam dokupi tylko jedna kostk t 鄴速a 6pinowa? tam z tego co si orientowa貫m to nale篡 wpi望 si w 1.2 i 3 pin kabelkami od tylnich g這郾ik闚 a reszta? od wzmacniacza chyba nic nie mam bo nawet go nie ma w bagazniku

0
  • #8 29 Pa 2018 17:14
    piachu1994
    Poziom 32  

Kupujesz 鄴速 kostk, tak jak pisalem.
    Z tej kostki wyci庵asz lewy ty oraz prawy ty, mas masz wsp鏊n dla lewego i prawego. Podpinasz pod odpowiednie przewody w br您owej kostce i to wszystko 🙂

0
  • #9 29 Pa 2018 17:25
    sosarek

Poziom 43  

Pod陰cz na chwil ten niebieski przew鏚 do zasilania i zobacz czy d德i瘯 si pojawi.

0
  • #10 29 Pa 2018 18:01
    maideneek
    Poziom 8  

sosarek napisa:

Ten niebieski przew鏚 jest od anteny - przynajmniej tak wywnioskowalem patrz帷 jak te kable id

Podsumuwuj帷: kupuje 鄴速 kostk 6 pinow i wyci庵am z br您owej kostki piny B1,B2,B7,B8 i wpinam je kolejno do 鄴速ej kostki do C1, C2, C3 i ma hula? czy co 幢e za豉pa貫m? Nigdy si w takie co nie bawi貫m ale za wszelk cen chce sam to ogarn望 ni oddawa gdzie do jakiego majstra

0
  • #11 29 Pa 2018 18:02
    sosarek

Poziom 43  

sosarek napisa:

0
  • #12 29 Pa 2018 18:05
    maideneek
    Poziom 8  

sosarek napisa:

ten niebieski kabelek jest od anteny, 陰czy si on z jakim innym(przy okazji odstaje w豉snie koncowka) i wchodzi do jakiejs ma貫j puszki, w kt鏎a wpinam kabel od anteny i dzia豉 to jako przejsci闚ka z innym wyj軼iem antenowym(np. do radia pioneer)

0
  • #14 29 Pa 2018 18:41
    maideneek
    Poziom 8  

piachu1994 napisa:
    Tak, tylko B2 i B8 musisz pod陰czyc do C3. To jest minus g這郾ik闚. B1 do C2, B7 do C1.

Dobra, w nast瘼nym tygodniu si za to wezm i zdam relacj, wielkie dzi瘯i za udzielenie pomocy

0
  • #15 03 Lis 2018 17:17
    maideneek
    Poziom 8  

Jednak to nie zadzia豉. Wpi掖em si tak jak trzeba i przy ustawieniu fader na ty - d德i瘯 tak jakby wydobywa sie tylko z przednich tweeter闚, na tyle cisza. Wygl康a na to, 瞠 do uruchomienia tylu potrzebny jest sygna ze wzmacniacza... Mam jaki w baga積iku:
    Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami Audi S4 B5 - Problem z tylnymi g這snikami

Tylko szczerze nie mam poj璚ia od czego mam teraz zacz望. Mam poprowadzone z tego wzmacniacza dwa kable fioletowe cinche. Ma kto jakie pomys造 ?

0