Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Octravia II - Po wymianie akumulatora nie działają szyby i zamek centralny

kubas10 29 Oct 2018 13:43 2853 9
    kubas10
    Level 25  
    Witam,skoda octavia II 1.6 85kW TSI 2006r. Po wymianie akumulatora nie działają szyby (przód ii tył), zamek centralny i przestawianie lusterek.

Kody w module komfortu:

1331 Moduł sterujący drzwi kierowcy-J386
    magistrala CAN brak sygnału
    1332 Moduł sterujący drzwi pasażera-J387
    1333 Moduł sterujący drzwi lewy tył-J388
    1334 Moduł sterujący drzwi prawy tył-J389

Błędy się nie kasują, wszystkie zasilania sprawne. W HGS data podpowiadają że albo uszkodzony sterownik drzwi albo instalacja. Nie możliwe że uszkodziły się wszystkie moduły. Co może to powodować ?
    piachu1994
    Level 38  
    Spróbowałeś zakodować od nowa kluczyk, moduł?
    eadamus221
    Level 12  
    Witam wygląda to na brak zasilania, moduły w drzwiach nie mają zasilania a moduł komfortu nie widzi komunikacji
    kris-644
    Level 21  
    Witaj.
    Sprawdz wiazkę w drzwiach kierowcy . Przez te drzwi leci jeden przewód który idzie przez wszystkie moduły i ma tendencje do pęknięcia ...
    eadamus221
    Level 12  
    Witam brak zasilania jest we wszystkich drzwiach , dlatego moduł pokazuje brak komunikacji z wszystkimi drzwiami bezpiecznik albo zasilanie rozgałęziające się
    kubas10
    Level 25  
    Bezpieczniki sprawdziłem wszystkie i były ok, wygląda na to że moduł komfortu nie ma zasilania...
    vwaudi
    Level 20  
    Zasilanie bezpośrednio przy sterowniku w drzwiach sprawdzone?
    puchal.bass
    Level 11  
    Witam. Odświeżę temat. Mam podobny problem skoda octavia 2 rs 2006rok. Po odpięciu akumulatora nie dziala mi centralny z pilota z kluczyka i szyby oraz lusterka. Żeby było ciekawie klapka wlewu paliwa i tylna klapa zamykają się z pilota i klucza. Podpinając aku mialem otwarte drzwi kierowcy. Napięcie modułu przy silniku od podnoszenia szyb jest po stronie kierowcy. Przelotka( przewody całe), bezpieczniki ok. Jakieś pomysły jak to rozwiązać?? Z góry dzięki