Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda CBR 600rr 2003r - Jakie opony kupić oraz filtry świece

29 Paź 2018 17:35 1035 41
  • Poziom 13  
    Witam. Jakie opony kupić do jazdy po miejskich drogach, slick ? oraz jak olej najlepszy kupić oraz filtry i świece [/tr]
  • Poziom 18  
    Chcesz się zabić na slickach jak popada albo wjedziesz na inny piasek? Przecież jeżdżąc na mieście musisz się z tym liczyć.
    Slicki są dobre na tor - na suchy tor. Chyba, że zamierzasz mieć kilka kompletów i zmieniać co chwilę.
  • Poziom 13  
    To jakie dobre kupić opony do 1200 zł za komplet ?
  • Poziom 38  
    To trzeba było kupić motocykl o pojemności 250-500 cm³ o bardziej komfortowej pozycji kierowcy, a nie motocykl sportowy który nadaje się na tor i to taki, który w Polsce są na skraju zamknięcia z powodu januszy którym hałas przeszkadza. Z własnego doświadczenia: tory w Bydgoszczy i Toruniu są za małe żeby można było się porządnie rozpędzić, co najwyżej opony domknąć.
    Nie bez powodu w Japonii nie kupisz 600tki, mimo że są w Japonii produkowane.
    Ta Honda ma specjalny, dedykowany rodzaj świec zapłonowych irydowych, tanie nie są.
  • Poziom 22  
    Świece z tańszych denso VUH27D u mnie takie po 80zł. Oona np ContiSportAttac 3 nieźle sie jezdziło w granicach 650 jakąś diablo rosso w granicach 400 zł juz kupi przednie trochę tańsze
  • Poziom 22  
    Ja nie napisałem po taniości, świece denso sa również świetnymi świecami porownywalne z NGK choc według mnie NGK sie zepsuło i ja stosuje Denso są tańsze i spełniają swoja role. Co do opon tez firmówki z czołowki a ceny różne w zależnosci czy jest to np nowosć na rynku można przepłacić sporo. Owiewki 1300zł okolo ale to bedą chińskie podróbki i z ich pasowaniem może być różnie i słabo wygladać
  • Poziom 13  
    A można gdzieś dostać dobrej jakości owiewki?
  • Poziom 22  
    Według mnie to beda to te same plastiki co na ali w linku wcześniejszego. Pisałes pare postów wyzej ze nie chcesz po taniości, jak tak to kup owiewki w serwisie zobaczysz ile płaci sie za oryginały dobrej jakości. Tak serio chcesz mieć zrobone dobrze kup uzywki i pomaluj u dobrego lakiernika chcesz miec tanio kup na ali
  • Poziom 13  
    A co myślicie czy płukać silnik przed wlaniem właściwego oleju
  • Poziom 22  
    Według mnie jeśli olej jest czysty silnik pracuje poprawnie płukanka jest zbedna. Ale jesli usilnie chcesz mozesz jakąś kupić w zdrowym silniku raczej nie bedzie zadnych skutków ubocznych
  • Poziom 13  
    Mam jeszcze jedno pytanie, chciał bym wymienić cały napęd łańcuch oraz zębatki, co możecie dobrego polecić, kwota do 800 zł za komplet
  • Poziom 22  
    żEBATKI JT lub sunstar komplet za 2 kolo 200 zł plus łancuch did kolo 300 razem za naped w 500 sie wyrobi smialo
  • Poziom 13  
    A ile zębów na przód a ile na tył ?
  • Poziom 22  
    Tyle ile masz, no chyba ze chcesz zmieic predkośc alo przyśpieszenie poczytaj jest setki tematów
  • Poziom 13  
    A możecie polecić dobry akumulator do 700 zł

Dodano po 4 [minuty]:

Oraz dobry filtr oleju, nie takie byle co za 40 zł tylko tak od 200 z wyż
  • Poziom 22  
    Koleo ty sie dobrze czujesz czy sobie żarty robisz ? za 40 zł to masz filtr z górnej polki np KN albo MANN Knecht itp a akumulator za 700 zł to ile ty masz tych cbr ze 4. Chyba trzeba poprosić moderatora bo coś tu nie halo
  • Poziom 13  
    Dlaczego. Widziałem i na allegro akumulatory powyżej 1000 zł, powiedzmy tak do 500 zł można już coś dobrego kupić?
  • Poziom 22  
    Za 200 zł masz Yuase czyli górna pułka. Montowane na pierwszy montaż w fabryce
  • Poziom 34  
    RafalGT2 napisał:
    Za 200 zł masz Yuase czyli górna pułka. Montowane na pierwszy montaż w fabryce

Czyli maksymalnie dwa lata i będzie do zmiany.
    Na pierwszy montaż idą lepsze akumulatory oraz części.
    Proponuję po roku wymienić na nowy 🙂
  • Poziom 22  
    Tu sie nie zgodze w moim moto bandicie miałem Yuase nowa ja na niej jeździłem 2 lata teraz znajomy kolejne 2 lata i aku bezproblemowo działa. Co do pierwszego montażu to na pewno w pewnych modelach Yuasa szła, troszke racji jest że może byc gorszy niz ten zamuwiony przez producenta nawet jesli to ta sama marka. Ja tam w zadnym moto i atv na Yuase nie narzekam na zime wyjmuje i ładuje i jeszcze zaden jakos po 2 latach nie padł
  • Poziom 22  
    Ten temat to farsa sie robi. Tłoki w serwisie dostaniesz a co do panewek czemu chcesz wymieniać i chyba najpier trzeba rozebrac i pomierzyć jakie anewki kupić tylko po co taka operacja silnik chyba był na chodzie