Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch WVD24520/06 - Pralka zablokowana

30 Paź 2018 15:47 1800 13
  • Poziom 12  
    Proszę o pomysł jak to odblokować.Objawy są takie
    Po wybraniu jakiegokolwiek programu pralka blokuje drzwi, na wyświetlaczu pokazuje się czas 0;01,chyba zadany program,miga kluczyk i nic więcej nie da się zrobić.Grzałki sprawne , pompa też,bo po wypięciu hydrostatu uruchamia się na około 1min ,tak jak by kończyła program , ale dalej pokazuje 1 min i nie otwiera drzwi . Silnik sprawdzony jak i przejścia z programatora . Triak również na pomiarze w porządku , przekaźniki i luty na nich jak nowe . Może ktoś wie jak to odblokować , bo moje próby zawiodły
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 38  
    zbyszek59 napisał:
    miga kluczyk
    - sprawdź w instrukcji, czy nie oznacza to przypadkiem uszkodzenia blokady drzwi. Pralka pobiera wodę?
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 12  
    Jak wypnę blokade lub nie zamknę drzwi pokaże F16,

Dodano po 4 [godziny] 20 [minuty]:

Jak już pisałem działa tylko blokada.Kluczyk jak mi się wydaje oznacza blokadę przed dziećmi.Panel dotykowy działa bo pipczy ale żadnej reakcji na klawisze.Przycisk START-PAUZA mrugnie dwa razy przy włączeniu i świeci się ciągłym światłem.

Dodano po 13 [godziny] 50 [minuty]:

Podmieniłem blokadę -bez rezultatu.Ktoś ma jakieś sugestie?
  • Poziom 12  
    Jak wejść w program testowy dla tego modelu ?
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    zbyszek59 napisał:
    Kluczyk jak mi się wydaje oznacza blokadę przed dziećmi
    Nie inaczej. Nic nie kombinuj tylko wyłącz blokadę i po problemie.
  • Poziom 12  
    Włączona blokada jest sygnalizowana świecącym kluczykiem , a u mnie kluczyk miga . Blokady nie mogę wyłączyć bo
    żaden z przycisków nie działa.Mogę tylko pralkę włączyć lub wyłączyć. Tak jakby była zablokowana na czasie 0:01
  • Specjalista AGD
    Przytrzymaj przycisk z zegarem przez 5 sek.
  • Poziom 12  
    Gdyby nie to, że panel dotykowy to miałbym już odciski na palcach, a dotyk działa bo pipczy lecz nie reaguje.

• Poziom 39  
    Uszkodzone wewnętrzne oprogramowanie - wyślij moduł (wraz z wyświetlaczem), a naprawię go. Jeśli możesz zgraj zawartość eeprom - zobaczymy ostatni zapamiętany kod błędu.