Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Podłączenie Chińskiego-->saab - Podłączenie chińskiego radia 2 din pod instal

01 Lis 2018 14:17 6405 1
  • Poziom 10  
    Proszę o pomoc gdyż nie chciałbym czegoś zepsuć. Robię mały projekt audio w saab 9-3 I gen. Z fabrycznych rzeczy nie zostaje nic, nowe głośniki wzmacniacz na tył, chińskie radio 2 din z kamerą.
    Tak wygląda opis pinów na starym radiu, pod którego instalację chcę się podpiąć
    Podłączenie Chińskiego-->saab - Podłączenie chińskiego radia 2 din pod instal
    A tak schemat kostki do podłączenia z nowego radia
    Podłączenie Chińskiego-->saab - Podłączenie chińskiego radia 2 din pod instal

Oczywiście mam świadomość, że to piny radia które wyrzucam z auta ale chodzi tylko o to co dokładnie z czym połączyć w kostce tak więc:
    - czerwony +12v Accessory/switch podłączam pod +15?
    - czarny Ground Wire idzie do GND
    - niebieski Power antenna/amplififier turn on to sterowanie wzmacniacza?
    - pomarańczowy to sterowanie z klawiszy kierownicy i nie wiem gdzie idzie pod ant trig (tj. sterowanie anteną bo mam wysuwaną?)? ebus - to idzie z szyny can? choć tu wiem, że problematyka jest szersza radio z chin ma niby opcje programowania przycisków z kierownicy ale z tym będzie pewnie osobna walka, gdyż widziałem zarówno przejściówki, które są drogie jak również schematy podłączeń przy wykorzystaniu tak naprawdę kilku rezystorów
    - żółty +12v constant power supply idzie pod +30
    - różowy Backing line podłączam pod kamerkę cofania

Proszę o weryfikację czy to dobry kierunek, kable głośnikowe lecą nowe więc tu nie mam dylematu
    Z góry dzięki!
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 10  
    Radio już na chodzie, po dokładniejszej weryfikacji, rozumiem że pytałem się o śmieszne rzeczy ale jak ktoś ma plany względem saab 9-3 I gen to zapraszam do pisania PW