Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tp Link Archer D2 Multimedia

02 Lis 2018 18:47 285 20
  • Poziom 5  
    Witam.Narodził się pewnien problem.Wraz z przedłużeniem umowy w Multimedii została mi zmieniona prędkość łącza z 12 Mb/s na
    20 Mb/s , na starym łączu podpięty miałem swój modem z WIFI Tp link Archer D2, dziś byli Panowie technicy i dostałem od nich typowy modem z multimedi zyaxel czy jakoś tak na którym WIFI już nie ma gdyż trzeba dokupić .Próbowałem skonfigurować ponownie swój modem ale on już na tym nowym łączu nie łączy z Internetem i stąd moje pytanie jak to się stało skoro może działać do 300 Mb/s ?, co mogę z nim zrobić jak go skonfigurować skoro działał wcześniej zamiast standardowego modemu to i teraz powinien . Pomocy w całym domu nie mam przez to WIFI.
  • Poziom 5  
    Zyxel VMG1312-B działa tylko jako modem
  • Poziom 5  
    Gdzie mogę to sprawdzić?
  • Poziom 5  
    Tp Link Archer D2 Multimedia
    jimasek napisał:
    Wiersz poleceń czyli WIN+R ->cmd->ipconfig i wrzuć print screen-a.
  • Poziom 5  
    A nie można go ustawić zamiast tego Zyxela? Na co mi dwa modemy teraz. Trudności w podłączeniu więcej kabli itd. Posiadam też taki oddzielny Access Point od Tp Linka który służył mi jako wzmacniacz do WIFI ,
  • Poziom 5  
    o kurczę o tym nie miałem pojęcia a jakbym kupił inny modem WIFI z VDSL? Są takie?
  • Poziom 5  
    nie nie, ja cały czas myślę o konfiguracji internetu pod multimedię chyba nic nie uległo zmianie login i hasło te same bo się logowałem, PPPoE
  • Poziom 5  
    To mi dużo ułatwia sprawę,serio nie mam gdzie już podpiąć tego acess pointa i jeszcze trzeba było by bawić się w konfigurację, teraz wszystko jest jasne. Bardzo Ci Dziękuję :)
  • Moderator - Sieci, Internet
    Osobiście zostawił bym tak jak jest a D2 zrobił jako AP. Zawsze masz pewność że dostawca będzie musiał zadziałać jeżeli coś będzie nie tak bo to jego modemo-router. Teraz powiedzą że u nich jest wszystko w porządku.
    damczie napisał:
    serio nie mam gdzie już podpiąć tego acess pointa

Jak nie masz gdzie podpiąć?
  • Poziom 5  
    Wejścia lan są wolne. Chodzi mi tylko o wejścia do prądu, bo przy tym idzie dodatkowy zasilacz,zaraz przedłużacz, półki też na ten modem już nie mam kwestie organizacyjne krótko mówiąc nie potrzebne mi dwa modemy. nie chcę tak.
  • Specjalista Sieci, Internet
    damczie napisał:
    o kurczę o tym nie miałem pojęcia a jakbym kupił inny modem WIFI z VDSL? Są takie?

Ale masz świadomość, że ceny za taki router to parę stówek?
  • Poziom 5  
    Parę słówek mówisz, dziś kupiłem Modem Asusa z VDSL i po problemie, koszt 240 zł czyli jeszcze nie najgorzej