Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Spectre win10 - Awaria Google Chrome - pusta karta

03 Lis 2018 02:50 198 5
  • Poziom 4  
    Witam,
    Coś dziwnego stało się przed chwilą z moim Chrome - po prostu zniknął i przy próbie otwarcia pojawia się pusta biała karta.
    Pozostałe przeglądarki działają bez zarzutu (Firefox i Edge - w tej chwili korzystam z Edge).
    Dodam że kiedy otwieram Chrome z poziomu Firefoxa lub Edge, działa bez problemu.

Zanim to się stało (bo może ma to związek) zmieniła się strona Google Translate z której często korzystam - tak jakby się wykrzaczyła i przybrała jakiś prymitywny wygląd.
    Potem pojawił się problem z otwieraniem nowych okien w Word i kiedy zrestartowałam komputer, zniknął Chrome, a wraz z nim wszystkie otwrate karty na których pracowałam. Chrome ygląda teraz tak jak na zdjęciu.

Pytanie, co mogło być przyczyną i jak przywrócić otwarte uprzednio karty?

Znalazłam taką oto poradę:
    https://support.google.com/chrome/answer/9566...l&visit_id=636768068619792659-1970093823&rd=1
    nie wiem tylko, czy jeśli się do niej zastosuję, to czy stracę wszystkie uprzednio zapisane karty?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
    Pilne, bo byłam w trakcie ważnej pracy.. :(
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Profil w Chrome wyglada normalnie. Jednak data profilu jest z dzisiaj:
    CHR Profile: C:\Users\Iwona\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default [2018-11-03]
    Sprobuj dodac nowa osobe w Chrome i jako katalog profilu wybierz C:\Users\Iwona\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default
    Chyba, ze po kliknieciu "Ty" wlacza sie Twoj profil?
  • Poziom 4  
    Hm, po kliknięciu Ty Chrome włączył się normalnie, i co więcej, przywrócone zostały wszystkie karty.
    Przyznam że do głowy mi nie przyszło aby klikać w Ty, tak mnie zaskoczyła ta biała karta.
    Dziękuję Ci bardzo za pomoc i poświęcony czas, i sorry że nie pomyślałam aby tego nie sprawdzić od razu.

BTW, możesz jeszcze powiedzieć co się stało, że w ogóle Chrome nagle przybrał taką postać?
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Musiales przypadkowo kliknac na opcje "Zarzadzaj uzytkownikami", do tego okno bylo rozciagniete na caly ekran.