Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Mercedes S W 220 4.0 CDI - Pompa cyrkulacyjna

03 Lis 2018 20:11 228 8
  • Poziom 7  
    Witam, W mojej esce podczas usuwania błędów jednego nie mogę usunąć i po drugie nie wiem jak to znaleźć gdzie to jest a mianowicie jest to - Pompa cyrkulacyjna chłodnicy powietrza doładowująca - przerwa w obwodzie.
  • Admin grupy komputery
    Może należy szukać pompy nr. 4047023046475.
  • Poziom 7  
    Dzięki , ale gdzie ona się znajduję akurat wymieniałem alternator nic tam nie widziałem jeżeli byś mógł to prosił bym o pomoc. Dziękuje
  • Pomocny post
    Admin grupy komputery
    Za mało danych o pojeździe. Najlepiej podaj nr. VIN.
  • Poziom 7  
    Nr.VIN WDB2200281A223766 Z GÓRY DZIĘKUJE
  • Pomocny post
    Spec od Mercedesów
    ktaker napisał:
    Pompa cyrkulacyjna chłodnicy powietrza doładowująca - przerwa w obwodzie.

Szukalem tego cuda teraz przez dluzsza chwile, ale zabijcie mnie - nie wiem o co chodzi i z niczym sie nie kojarzy. Znowu pewnie winny jest tlumacz ktory "przetransferowal" kody bledow OBD z angielskiego na polski. Biora sie za to czesto humanisci nie majacy pojecia o budowie auta a potem wychodza takie "kwiatki". Bo mnie to pasuje na pompe cyrkulacyjna pracujaca w ukladzie chlodzenia - po tylu latach jest to bardzo popularny blad w Mercedesach. Element 25 na obrazku:
    https://www.ilcats.ru/mercedes/?function=getP...aggtype=FG&model=220028&group=83&subgroup=182
    Nie masz czasem problemu z temperatura powietrza nawiewanego do kabiny - zwlaszcza przy niskich obrotach silnika?
  • Admin grupy komputery
    Znalazłem ją po numerach VIN, ale brak opisu - jedynie taka fotka:
    Mercedes S W 220 4.0 CDI - Pompa cyrkulacyjna

Podaj dokładnie numer błędu i jakim programem go sprawdzałeś.
  • Poziom 7  
    Dzięki bardzo po tym nr.części który podałeś jest właśnie taki opis - Pompa cyrkulacji wody, ogrzewanie postojowe: dla pojazdów z chłodnicą powietrza doładowującego i po dłuższym sprawdzaniu wychodzi że to jest pompka obiegowa wody.Jeszcze raz wam dziękuje za pomoc.Pozdrawiam
  • Poziom 7  
    Dzięki bardzo po tym nr.części który podałeś jest właśnie taki opis - Pompa cyrkulacji wody, ogrzewanie postojowe: dla pojazdów z chłodnicą powietrza doładowującego i po dłuższym sprawdzaniu wychodzi że to jest pompka obiegowa wody.Jeszcze raz wam dziękuje za pomoc.Pozdrawiam

Dodano po 43 [sekundy]:

Dzięki osobom z forum które bardzo pomogły.