Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lanos 1,5 16 V sedan - Ile to kosztuje

Nebilet 05 Nov 2018 18:10 609 6
    Nebilet
    Level 3  
    Mam krótkie pytanko. Jaki jest koszt przypuszczalny wymiany uszczelki pod głowica w Lanosie ? Pisze bo nigdzie nie mogę się dodzwonić.
    marek0712
    Level 19  
    Koszt robocizny czy części czy razem?
    Bo może być 500zł a po ściągnięciu głowicy może się okazać , że i 2tyś bo coś jeszcze wyjdzie(rozrząd, remont głowicy, pierścionki itp.)
    Nebilet
    Level 3  
    Oczywiście razem. bo znajduję pod samochodem krople oleju. A ciecz chłodząca jest jak kawa z mlekiem
    marek0712
    Level 19  
    U mnie na mieście koszt ściągnięcia głowicy to od 350zł do 500zł, a teraz w zależności czy tania uszczelka czy droższa pod głowicą(sprawdzamy na alledrogo) , i teraz czy robimy po taniości na starych uszczelkach kolektorów(ssący i wydechowy), do tego może się okazać rozrząd i pompa wody , planowanie głowicy od 50zł-100zł, może się okazać że głowica do roboty uszczelniacze +zawory) cena w zależności co będzie robione i wymieniane, no i płyn chłodniczy , nowy olej i filtr.
    Nebilet
    Level 3  
    Jednym słowem mi się to nie opłaci. To jest lanos z 1999 roku i za dużo w niego władowałem. Zrobiłem nowe tarcze i klocki, kolumny McPersona wszystkie łożyska w kołach, cały rozrząd razem z pompą, okładziny do hamulców tylnych, nowe opony, przewody hamulcowe wymieniłem na miedziane, wymieniłem wszystkie tłumiki, wywaliłem oryginalne radio na kasety i wstawiłem na kartę SD i pendrive, przewody WN i świece Tak ze oprócz budy wszystko jest nowe. Więcej walić w niego nie będę.
    Nebilet
    Level 3  
    robokop Oczywiście ze nie, po prostu chciałem się tylko zorientować i tyle. Wielkie dzięki Kończę temat.