Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thunderbird - jeden nadawaca blokuje thunderbirda i kolejne maile nie dochodzą.

07 Lis 2018 09:29 540 9
  • Poziom 21  
    Witam jak dostaję wiadomości od jednego nadawcy już na 3 komputerze mam ten sam problem, że blokuje on na tyle skrzynkę, że nie dochodzą kolejne maile. Wchodzę na serwer przenoszę ten mail do innego folderu i ten mail nie dochodzi ale kolejne już tak.
    Thunderbird wyrzuca info przekroczono limit czasu połączenia z serwerem. Są to maile od naszego klienta.
    Co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić.
    Ten problem jest nawet jak ta wiadomość zostaje przekazywana z mojej skrzynki (ja nie korzystam z TB). to odebrać jej w TB nie można.
    Dziwne...
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 21  
    Chyba kazdy thunderbird ma problem z ta wiadomoscia

Na outlooku odbieram ja normalnie
  • Poziom 21  
    Jestem pewny na zadnym nie mam tego zaznaczonego.
  • Poziom 21  
    raczej nie
    bo każda wiadomość od tego nadawcy blokuje thunderbird
    inne programy takie outlook czy windows mail odbieraja bez problemu i zaden program antywirusowy nic nie krzyczy czy to gdata czy eset
  • Poziom 21  
    Gdyby chodziło o spam to by on wpadał w spam a reszta wiadomości by dochodziła. A ten email po prostu blokuje kolejne
    Jak loguję się na stronie www na pocztę nie ma żadnego problemu.

Dodano po 18 [godziny] 59 [minuty]:

ludzie pomóżcie bo nie wiem nawet do kogo się zwrócić z tym problemem.
    Istnieje oficjalne wsparcie dla TB?

Dodano po 2 [godziny] 20 [minuty]:

dziś zobaczyłem, że na jednym komputerze z windows live mail też jest też problem
    po wyłączeniu gdata i ponownym uruchomieniu programu pocztowego udało się pobrać wiadomości.
    Więc jak w gdata to ominąć poza wyłączeniem skanowania poczty:)